CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вашите роднини

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 8:27 pm

Дали ги знаете сите ваши роднини, дали контактирате често и кој ви е најмил од нив ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 8:36 pm

Се знам скоро со сите мои роднини , контактирам и најмила ми е братучеда ми Надица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 8:37 pm

скоро сите,најмил братучет ми е Никола,затоа што е познат по правење глупости...а кога сме заедно растур правиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 10:22 pm

Не си ги знам сите роднини и мн ми е криво...имам мн роднини надвор од земјата, потоа во крива паланка, скопје...некои воопшто не ги знам лично, а со некои ретко се видуваме. Ама многу си ги сакам братучедите, посебно Моника и Мартин.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 11:52 pm

Ајде поздрав од мене до Надица, Никола, Моника и Мартин Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 11:56 pm

благодарение благодарение... хехе поздрав и до тебе.
А што е со тебе? Кажи ни нешто за твоите роднини.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Сре Окт 29, 2008 11:58 pm

аман бе со овие теми дате некои асални на кои ќе се отвори дискусија а не секој кој ќе му стигне ќе си напише и ке го стави тука....не е тоа поентата на форумов ама ај....
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Чет Окт 30, 2008 12:03 am

Ај пиши ти некоја тема...може ќе се погоди Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Чет Окт 30, 2008 12:05 am

хехе не стварно темава е ај сите ќе кажеме дека имаме милион роднини кои не ги знаеме и дека усе толку низ сите градови и места низ мк и што толку ќе е ништо интересно ама како сакате секој си има свое право да си напише тоа што сака....
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Саб Ное 01, 2008 4:15 pm

Гостин напиша:
хехе не стварно темава е ај сите ќе кажеме дека имаме милион роднини кои не ги знаеме и дека усе толку низ сите градови и места низ мк и што толку ќе е ништо интересно ама како сакате секој си има свое право да си напише тоа што сака....

еј гостин си сега на форумот брат,па затоа не се буни,да не добиеш ќотеќ за чабе... хахах мала шала geek

инаку јас сум во најдобри односи со моите братичетки од штип...
поздравче за моето диденце(дијана) и стефуш(стефанија) хаха опасни прекари сум им дал... tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Саб Ное 01, 2008 7:16 pm

Добредојдените гости не стојат позади врата! Не го плаши! хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   Пон Ное 24, 2008 7:19 pm

не си нормален за прекариве димче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вашите роднини   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вашите роднини
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Дом и семејство-
Отиди до: