CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Зошто одите на училиште ?

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Зошто одите на училиште ?   Сре Окт 29, 2008 8:31 pm

Некој оди да научи нешто, некој да се прошета ... а вие зошто одите на училиште ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Окт 29, 2008 8:33 pm

за да се издувам и да бидам цело време со девојками
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Окт 29, 2008 8:36 pm

затоа што морам!и да сакам и да не сакам,морам затоа што многу е строго секој час проверуваат дали со тука,а ако не си амин оправдување
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Окт 29, 2008 10:43 pm

Да научам нешто, да се дружам, да не ми е досадно...

Сега ќе кажете како може за да не ми е досадно? Ама така е, кога сите одат а ти не одиш посакуваш да бидеш во групата со сите! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Ное 05, 2008 11:57 am

[G]irL4[E] напиша:
Да научам нешто, да се дружам, да не ми е досадно...

Сега ќе кажете како може за да не ми е досадно? Ама така е, кога сите одат а ти не одиш посакуваш да бидеш во групата со сите! Smile

така е магде,е согласувам со тебе хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Ное 05, 2008 12:30 pm

Најчесто одам во школо затоа што паѓа тежок ремет на сите часови..а најчесто тоа го уништуваат професорите и губиш воља за учење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Саб Ное 15, 2008 9:53 pm

и да додадам дека одам на училиште за да се видам со другарките-ако не ги видам еден ден ми недостасуваат(немам со кој да си кажувам глупости)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 3:18 pm

Ane напиша:
и да додадам дека одам на училиште за да се видам со другарките-ако не ги видам еден ден ми недостасуваат(немам со кој да си кажувам глупости)

Сосема искрено, супер! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 3:27 pm

Ви завидувам и јас сакам пак на школо...најубаво ми беше..(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 4:06 pm

дојси си со мене Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 4:11 pm

Може???Јеееее најискрено ептен ми недостига дури јас и кога одев не викав леле не ми се иде на шсколо супер ми беше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 4:23 pm

Plavuska напиша:
Може???Јеееее најискрено ептен ми недостига дури јас и кога одев не викав леле не ми се иде на шсколо супер ми беше
и јас не викам дека не ми се оди ... ама некогаш се нервирам кога има за учење многу .. да не ни дават дома да учиме се што треба да работиме и учиме на часовите би било ОДЛИЧНО Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 5:46 pm

хахха таа ти е добра, ама корисно и нешто да се знае, штета што се’ не е интересно!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Ное 17, 2008 8:04 pm

епа за жал математиката воопшто не е интересна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Сре Ное 19, 2008 11:35 pm

полиноми биноми мономи ..ништо поинтересно од тоа ане хехеххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Саб Ное 22, 2008 10:06 pm

јас заспивам на математика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Саб Ное 22, 2008 10:49 pm

Дефинитивно во школо паѓаат јаки реметења зафрканции ама има и денови кога е досадно. Ама кога ке завршиме назад ке го бараме школото сигурно Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Нед Ное 23, 2008 12:59 am

Имаш право...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пет Дек 05, 2008 5:10 pm

ја едвај чекам да завршам основно и средно
има време..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пет Дек 05, 2008 8:01 pm

а кој рекол дека одам на училиште?! хихихи
денес на пример не бев, бидејќи “имавме бомба“
а иначе идам поише за да ми помине времето и ради друштво Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   Пон Дек 29, 2008 4:40 pm

па јас само заради друштвото одам...кој будала оди во школо за да учи??хихиххихихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Зошто одите на училиште ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Зошто одите на училиште ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: