CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Во Струмица На Улица =)

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 8:45 pm

Ајде овде на дискутирање за Струмицаа ... се и сешто ... примам секакви прашања за се што ве интересира Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 8:48 pm

Јас чекам ти да ми објасниш шо има толку во Струмица . хуеахиеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 8:48 pm

има ли трговски центар ???ама така ,поголем
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 8:55 pm

Ane напиша:
има ли трговски центар ???ама така ,поголем
најголемиот во нашите простори

еве ви слики од проектот WinkА еве сега како изгледаhttp://www.strumica.gov.mk/html/mkd/g_otvoranje_global.asp#

Немам најнова слика со подновените работи .. кога ќе набавам одма ви праќам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 8:59 pm

Убава глетка .. мхм мхм
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 9:01 pm

Има и други панорами ... сакате ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Сре Окт 29, 2008 10:44 pm

Сакаме сакаме...Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Чет Окт 30, 2008 12:36 amсамо кажете вие што сакате да видите ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пет Окт 31, 2008 2:17 am

Црквата на Гуштеров во радовишко-Струмичкиот регион е преубава! Имав прилика да ја посетам и ствано глетката е незаборавна!
_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пет Окт 31, 2008 2:54 pm

Преубава е ... секогаш кога одам таму се чувстувам прекрасно
а и точно се наоѓа во центарот на Радовиш за информација Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Саб Ное 01, 2008 1:46 pm

Да, да знам дека е таму, ама тоа е во блзина на Струмичкиот регион... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Саб Ное 01, 2008 1:47 pm

[G]irL4[E] напиша:
Да, да знам дека е таму, ама тоа е во блзина на Струмичкиот регион... Smile
да да во близина е ... 20тина минути со добар автомобил Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Саб Ное 01, 2008 3:01 pm

аа чим има толку многу убави работи струмица,а и чиста околина,одма одам таму барам девојка,ја зимам за жена и си останувам во струмица.... хаха инаку гока чим имаш толку убав град викни,не ќути хехе Razz sunny
ќе дојдеме ем тебе ќе те посетиме,ем Струмица твој роден крај ќе видиме


инаку тој проектот,првиот на слика,кога ке успее и ќе се направи нешто такво одма се женам таму tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Саб Ное 01, 2008 4:06 pm

Dimce* напиша:
аа чим има толку многу убави работи струмица,а и чиста околина,одма одам таму барам девојка,ја зимам за жена и си останувам во струмица.... хаха инаку гока чим имаш толку убав град викни,не ќути хехе Razz sunny
ќе дојдеме ем тебе ќе те посетиме,ем Струмица твој роден крај ќе видиме


инаку тој проектот,првиот на слика,кога ке успее и ќе се направи нешто такво одма се женам таму tongue
вратите се отворени за вас секогаш ... инаку диме ТРГОВСКИОТ веќе работи 3 месеци и повеќе Wink
само што немам убави слики ... бидејќи сега е поубав
изгледа некој ден ќе треба да одам да го сликам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 03, 2008 5:13 pm

убав град е Струмица..ај ке те посетам за време на летен распуст(здравје боже)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 03, 2008 6:08 pm

Ane напиша:
убав град е Струмица..ај ке те посетам за време на летен распуст(здравје боже)
до тогаш се надевам дека градоначалникот ќе не награди со уште некоја убава градба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Саб Ное 15, 2008 10:35 pm

епа супер ке биде тогаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 17, 2008 3:22 pm

немаш гајле, вредни се струмичаните се види по гока Wink ако треба и кинескиот ѕид ќе го изградат по втор пат, лоциран во струмица Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 17, 2008 3:25 pm

хахах добра си нема што...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 17, 2008 4:22 pm

[G]irL4[E] напиша:
немаш гајле, вредни се струмичаните се види по гока Wink ако треба и кинескиот ѕид ќе го изградат по втор пат, лоциран во струмица Smile
сега ќе седнам да правам план и ќе ве викам на помош да се направи Струмичкиот ѕид Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   Пон Ное 17, 2008 5:41 pm

немаш гајле, тука сум јас за мисловните моменти хахаха а за физичка помош барај некој друг дефинитивно Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Во Струмица На Улица =)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Во Струмица На Улица =)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Македонски градови-
Отиди до: