CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што би бил Кога би бил ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што би бил Кога би бил ?   Сре Окт 29, 2008 8:55 pm

Сигурно сте размислувале до сега .. што би биле доколку би биле некоја позната личност . Што би направиле ? Ваши мислења .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Сре Окт 29, 2008 9:19 pm

Кога би била Александар Македонски би кажала кој да ми биде наследник, за да не се мачат тие после мене, како ние сега, со признавање на името! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Чет Окт 30, 2008 12:50 am

ее кога би бил десна рака на дедо боже и кога би ги решавал математика задачите место мене хаха може дури тогаш би бил многу среќен човек.... хаха cheers lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Чет Окт 30, 2008 9:59 am

Кога би бил Бил Гејтс би имал пари за да преживеам месецов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Чет Окт 30, 2008 11:28 am

јас па јас сакам да бидам да бидам ммммм ај нека биде александар македонски ама не за да кажам кој ќе и биде наследник туку да им покажам на грцине кој е шеф хехе
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Чет Окт 30, 2008 3:21 pm

Па задоволна сум со тоа што сум и искрено немам размислувано што би била кога би била некоја позната личност(се изнасмеав)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Пет Окт 31, 2008 11:53 am

Мацо ме бендиса твоево мислење !! хиеахеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Пет Окт 31, 2008 12:14 pm

Супер Соте мило ми е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Пет Окт 31, 2008 4:39 pm

јас сум си јас и немам потреба да размислувам што била кога би била......хаха..инаку добро прашање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Саб Ное 01, 2008 1:06 pm

Добро е што си задоволна од она што си, ми се допаѓа твоето размислување...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Саб Ное 01, 2008 1:14 pm

Ане ама прашањето е што би била .. не дали си задоволна од тоа што си
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Нед Ное 02, 2008 5:26 am

Има право Соте. Јас кога би бил Бранко Црвенковски би ги нападнал одма грците ( дека е врховен командант , единствено он има најголема моќ врз војската )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 4:59 pm

епа ок,тогаш би била Тито!
затоа што сите ке ме поздравуваат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 5:09 pm

Ех да можам да бирам и така да виде хехех нормално би сакал Александар Македонски и пак да го освојам пола свет и да биде Македонија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 5:43 pm

ме ставивте во дилема..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 6:49 pm

Ane напиша:
ме ставивте во дилема..
зошто ? што те буни Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 8:44 pm

па незнам дали да бидам Тито или александар македонски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Вто Ное 18, 2008 11:40 pm

Ane напиша:
па незнам дали да бидам Тито или александар македонски
Јас ти би препорачала Александарчо Very Happy поголема улога ќе имаш и попозната ќе си Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Сре Ное 19, 2008 12:25 pm

ЈАС БИ СКАЛА ДА СУМ НЕКОЕ ДОМАШНО МАЧЕНЦЕ КОЕ КЕ ЖИВЕЕ ВО НЕКОЈ ТОПОЛ ДОМ И КОЕ КЕ СИ ИГРА ЦЕЛ ДЕНИ НЕМА ДА СЕ ЗАМАРА СО УЧЕЊЕЕЕЕ....НЕЛИ Е ТОА НАЈУБАВО?!!... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Сре Ное 19, 2008 3:53 pm

Под еден услов ти можеш да бидес маченце ако Иво е кученце хахахахаах Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Сре Ное 19, 2008 4:01 pm

не бе иво ако е куче ќе ја изеде хехе туку он ќе биде најголемиот и најдобиот мачор за нејзе и ќе ја чува од сите,ќе не смее никој да ја пипне хаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Сре Ное 19, 2008 11:57 pm

Ane напиша:
па незнам дали да бидам Тито или александар македонски

Ако си Тито ќе мафташ со белите ракавици на сите фанови, а ако си Аце ќе го јаваш Букефал, па бирај Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   Саб Ное 22, 2008 9:55 pm

ххаха ова последново е добро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што би бил Кога би бил ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би бил Кога би бил ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: