CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Кое е вашето омилено животинче ?

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 22, 2008 8:56 pm

Јас ги сакам сите животни , но најмногу сакам кучина . Чував Ротваљер 8 години и ми го отруја . Evil or Very Mad

А кое е вашето ? Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 22, 2008 8:58 pm

највеке сакам бели зајаци и мачки(бели или кафени)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Чет Окт 23, 2008 7:50 pm

па еве и јас ќе кажам мали слатки кученца или пак пеперутки замислете такво милениче да имате хахаха супер ке биде плус не мора ни да го храните да не правите никакви трошкови,а и нема да ви досаѓа многу многу Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:28 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Чет Окт 23, 2008 9:58 pm

hehe jas gi sakam site zivotincinja sekoe zivotince e isto kako bebe ako pocustvuva deka vistinski go sakas se celo srce ke ti ja vozvrai taa ljubov hehe a bate dime so vikas za crvi hehe i tie ne praat trosok a i baska ti go jadat gubreto dupli kar:D)))) hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Нед Окт 26, 2008 1:14 am

Маченца....ама само док се малечки после се досадни Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Нед Окт 26, 2008 11:48 am

хехе не мора да значи дека се досадни хехе завси еве кај мене во населба пола мачки обозаваат да се галат и само доаѓаат хехе
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Нед Окт 26, 2008 4:31 pm

не сум љубител на животните и така немам некое кое го сакам повеќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Нед Окт 26, 2008 4:47 pm

Не само што ми се досадни кога ќе пораснат, ама и многу се митарат, оставаат влакна на сите страни бљак

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 3:28 pm

еј кај мене имаше едно многу добро куче во населба,едно мирно тивко како мене баш хаха како да разбираше кога ќе му кажес дојди доаѓаше кога му викаш бегај или иш си се тргаше на страна,многу го засакав,ама ко за беља го згазија ппред некој ден Crying or Very sad
бог да го прости џеки Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 4:40 pm

Jas sakam najveke kutrinja ali nekoi mali nemam nekoja posebna omilena rasa....ali takvi nekoi mali,slatki,mekani poso od golemi se plasam:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 4:42 pm

Чивава како за тебе SmileSmileSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 4:52 pm

Hahhaha zaso kako za mene?Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 4:53 pm

понежно хехех ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 4:56 pm

Aaaaaaaa pa da mi sviga da ti kazam...fala na mislenjeto:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Пон Окт 27, 2008 10:41 pm

hehe da da ubavki se civavata ai ne e bas mala rasa hehe edno minice hehe tie se najmali a maco setkaj se so mene i nemas galje;-)
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 1:47 pm

најмногу сакам боксер да имам или хаска
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 3:49 pm

Не не остај ти таа работа знаеш дека се плашам од кучинња а посебно ако е некое големо леле..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 4:20 pm

Иво таа сака понежни ! хеахиеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 11:01 pm

јас сакам мачињаааа такви се мили ...аааа ..ама имам сега најубаво папагалче уфф какво е цело бело....хех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 11:03 pm

еј гарант мислиш на тоа што го доби за роденден... а дадичке? иначе многу е убаво и слатко,само колку е мирно е тоа незнам?
па затоа кажи ти...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Вто Окт 28, 2008 11:21 pm

јас кога би биракл куце би избрал помегу моќ и памет секако би ило сарпланинец или германски овчат дефинитивно најпаметни кучиња и со малку вистинска дресура може да се направат да бидат помирни и од намнирното кутре а поопасни и од најопасното без да се плашиш дека некој ден ќе се сврти против тебе....
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 29, 2008 12:13 am

мирно?што е тоа?хахаха збеснува абе ко сопственичката .... кажи колку сум јас само мирни4ка хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 29, 2008 12:20 am

хаха се метнало значи исто како дадичка,ако ако нема везе,само нека е живо и здраво... хаха позз до дадичка и нејзиното папагалче Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 29, 2008 1:01 am

а како се вика твоето папагалце а иванце хехе позз до него циуууу
Вратете се на почетокот Go down
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   Сре Окт 29, 2008 3:20 am

бела...хихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кое е вашето омилено животинче ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кое е вашето омилено животинче ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Животни-
Отиди до: