CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 raskinuvanje preku sms?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Вто Дек 02, 2008 10:50 pm

значи според мене ова е најбедната работа што може некој да ја направи т.е. да раскине на партнерот/ката преку смс.
многу кукавички потег кој никогаш не сум го практикувал Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Сре Дек 03, 2008 1:51 pm

и не треба да го практикуваш..понижувачки е да раскинеш преку смс..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Сре Дек 03, 2008 1:52 pm

хм..зависи ако навистина особата со која ете пример идам не ја заслужува мојата љубов,внимание...има да ја заебам до срж..но за среќа сеа ми е топ

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Сре Дек 03, 2008 1:54 pm

а ова како предупредување ли да си го сфати? хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Дек 20, 2008 11:11 pm

по се изгледа натаму иде хихиихи се шалам Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Чет Дек 25, 2008 11:55 pm

абе ти..сезнајкото Smile ми преземаш професија..леб од уста ми земаш хахаххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Дек 26, 2008 1:23 am

Не немам намера да работам на диво само ако ми дозволиш ти хаххахаха Razz инаку нема да работам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Саб Јан 03, 2009 8:56 pm

и немој да работиш..посигурно е така хахаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Пет Јан 09, 2009 3:04 pm

Славните раскинуваат по СМС

По
се изгледа дека меѓу светските мачо мажи постои нов тренд.
Методологијата е повеќе од јасна. Имено, ако имате девојка од која
сакате да се ослободите, само пратете и кратка СМС порака во која јасно
ќе и ставите дознаење дека меѓу вас е готово. И тоа е тоа. Ништо
поедноставно, зарем не? Е сега, ако не спаѓате во групата на светски
познати заводници, можеби овој совет ќе ви направи поголема штета,
отколку корист. Сепак, овој манир стана особено раширен во светот на
познатите, и што е најчудно и особено делотворен.

Последната
во низата девојки која беше оставена на овој начин е поранешната љубов
на фудбалерот Кристијано Роналдо, цицлестата Нереида Гаљардо. Но, ни
таа не му остана должна. За да му се одмазди, Нереида на медиумите им
откри повеќе валкани детали од нивната осуммесечна врска.

„Беше
добар в кревет, затоа бев со него. Ми раскина по СМС, а на тоа го
наговори мајка му која одвај чекаше да се ослободи од мене. Тоа е
кукавички и незрело од негова страна“, изјави Нереида.

Но,
Роналдо не се смета за татко на ваквиот начин на раскинување со
девојки, тој е само следбеник на учењето кое го застапуваа многу
поискусни светски ѕвезди. Така со порака во која стоеше „Не мора да се
појавиш на мојот роденден“, Борис Бекер и раскина на својата девојка.
Член на овој „клуб“ е и финскиот премиер Мати Ванханен, кој својата
врска ја оконча со следната кратка СМС порака: „Готово е!“. Кратко и
јасно, зарем не?!.

Без
разлика дали ни се допаѓаат или не, сепак „СМС – раскинувањата“ станаа
реалност. Прашање е на време кога и компаниите ќе почнат да делат
откази по СМС пораки, се разбира со задолжителниот заклучок во кој стои
објаснувањето: „Ништо лично“.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unFaiThFul giRL*

avatar

Female Број на мислења : 17
Registration date : 2009-12-08

ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   Вто Дек 08, 2009 5:53 pm

..Spored mene kako sho kazaa Plavushka,Elena i Ane tochno take bi postapila.. Ako dokolku sakash da raskinesh toa ne se prae preku SMS [; .. Toa nekoi go praa bidejki nemaat hrabrost da vi kazat toa.. t.s vo sekoj slu4aj toj/taa se kukavici! Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: raskinuvanje preku sms?   

Вратете се на почетокот Go down
 
raskinuvanje preku sms?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Љубов и секс-
Отиди до: