CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Хороскоп

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Хороскоп   Чет Окт 30, 2008 9:55 pm

Што сте у хороскоп? Наш, кинески било каков?

како реков наш како ние да сме го создале хаха

Јас сум риба Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Окт 30, 2008 10:16 pm

хехе во наш јас сум вол ова бик де а во кинески мислам дека сум змејиште...хехе
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Окт 30, 2008 11:35 pm

У наш сум шкорпија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Окт 30, 2008 11:44 pm

во нашиот хороскоп сум стрелец а за во другите незнам еххехе позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Чет Окт 30, 2008 11:48 pm

Јас сум Вага ( Терезија ) Поточно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 12:58 am

Во наш девица сумEmbarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 12:58 am

хехе срамежливата девица...хихиихи

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 1:03 am

Па не ми се смејте Embarassed
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 1:10 am

neee maco ne ti smeeme bas si slatka devica hehe bac bac
Вратете се на почетокот Go down
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 1:26 am

А ок тогаш фала ви...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 2:49 am

шкорпија сум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 2:52 am

ја сум вага а подзнак шкорпија..а за др незнамVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 8:48 am

лав сум во хороскоп
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 11:45 am

Мајушка Девица ?! хеуахеиахеуиахиехауеиа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 1:34 pm

Еј соте пази малце на речник,не ги вреѓај девиците... хаха сега сме повеќе,така да пазете што зборите против девиците.... flower хаха ајде поздравче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 1:35 pm

Девиците се у предност хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:32 pm

јас сум вага,а во кинески хороскоп поим немам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:35 pm

Стрелец .. најдобар знак Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:42 pm

Убедливо водиме хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:44 pm

Ќе се најде ли некоја шкорпија така ... барем ако не за друго да се подржуваме =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:50 pm

Ке се најде ке се најде што се секираш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:51 pm

Plavuska напиша:
Ке се најде ке се најде што се секираш

ајде кој чека ќе дочека
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 4:55 pm

Гледаш како си знаеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 5:07 pm

Plavuska напиша:
Гледаш како си знаеш
па во мене ли се сомневаш Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   Пет Окт 31, 2008 5:15 pm

Нееее таман работа хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Хороскоп   

Вратете се на почетокот Go down
 
Хороскоп
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: