CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Македонски бранители 2001

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Македонски бранители 2001   Чет Окт 30, 2008 10:54 pm

На иницијатива на Ловер20, сакајќи да им оддадеме почит на сите оние кои ги дадоа животите за Македонија во 2001ва година, ја отворив оваа тема.
Овие луѓе сториа навистина многу за нас и нивниот влог треба да се почитува.
Секоја чест...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Чет Окт 30, 2008 11:02 pm

хехе фала сепак вие сте модератри сакав јас да ја отворам темава ама сепак хехе фала и слава им на сите 61 македонско чедо кое го положи животот за сите нас
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Пет Окт 31, 2008 8:56 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Пет Окт 31, 2008 8:59 pm

некои од татковците шо загинаа на карпалак се мои другари ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Саб Ное 01, 2008 1:23 pm

Верувам...и јас имам многу другари и другарки кои останаа без татко во тие битки во 2001 Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Саб Ное 01, 2008 1:24 pm

Многу жално Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Чет Ное 06, 2008 10:37 pm

Слава и почит за загинатите бранители Македонската гордост. А голем срам за нашите македонски партии кои не сакаат да го изгласаат законот за бранителите за тие кои гинеа за да ја одбранат својата татковина МАКЕДОНИЈА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Чет Ное 06, 2008 10:47 pm

е тие што не сакаат да ги изласат законот за бранители,срам да им е.али ако ќе им се деси нешто такво и на нив или на нивните деца,па тек тогаш ќе осетат како е...тоа на свој грб Crying or Very sad инаку секоја чест за бранителите на нашата држава sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Пон Дек 01, 2008 6:06 pm

А колку пати само го испокршија споменикот на бранителите..стварно срамота!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Пон Дек 01, 2008 11:17 pm

Срамота ама кога имаш работа со неразбрани луѓе што да се прави тоа ти е џабе и да им збориш не разбираат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Вто Дек 02, 2008 1:56 am

Па од такви простаци македонија нема да отиде никаде !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   Сре Дек 03, 2008 1:55 pm

гајле им е ним за македонија

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Македонски бранители 2001   

Вратете се на почетокот Go down
 
Македонски бранители 2001
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Наша мила Македонија-
Отиди до: