CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Форумска игра(но малце подруга)

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Форумска игра(но малце подруга)   Чет Окт 30, 2008 11:04 pm

Ве молам внимателно читајте..Од денес па натака распишан е конкурс за ВИП членство..Доколку сака некој да стане ВИП член на форумов(а сигурно има такви затоа што има доста привилегии..) треба да ги исполни следниве барања.
1.Членот да има 1000 или повеќе од 1000 мислења..
2.Под ова не спаѓа спамирање..значи доколку некој пишува пост под пост само да за стигне до 1000 мислења веќе е надвор од игра..значи само он топик мислења
3.Доколку поканите некое ваше другарче да биде член на форумов добивате гратис 10 мислења кои ќе ви требаат понатака за да станете ВИП члем
4.Ова важи само за двајца најуспешни члена
5.Прашања може да поставувате овде
6.Кој сака да игра нека си пише име
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Чет Окт 30, 2008 11:06 pm

хехе бате мене искрено ми е сеедно дали ќе биодам вип модератор или само член како и да е јас ќе се обидам да допринесам за форумов да биде што е можно поинтересен....
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Чет Окт 30, 2008 11:22 pm

Ајде јас ќе си пробам Razz
Гока
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Пет Окт 31, 2008 7:01 pm

С О Т Е !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Пет Окт 31, 2008 7:57 pm

А како ќе знаете дека јас сум повикала некој .. јас треба да ве известам кој член сум го повикала ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Саб Ное 01, 2008 12:39 pm

[G]irL4[E] Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Саб Ное 01, 2008 5:22 pm

Па едноставно ќе пише во темата претстави се кој го повикал тука.бај д веј СОТИР ТИ НЕМОЖЕ ДА ИГРАШ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Саб Ное 01, 2008 5:36 pm

јеее хехе им тхе босс хиер .. хеуахеа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   Саб Ное 01, 2008 7:14 pm

Зошто не може да игра Соте ако не е тајна?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумска игра(но малце подруга)   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумска игра(но малце подруга)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Правила и известувања-
Отиди до: