CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилени слики

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 12:44 am

Вашите омилени слики од нашиот ангел. Не мора да се ваша лична изработка, како што во другата тема нагласи нашата Го Ка. Сите слики што најмногу ви се допаѓаат ТУКА!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 12:52 am


_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 12:55 am

Мислам дека подфорумот за Тоше беше отворен во негова чест. За да ја искажеме својата љубов кон него...кој смета дека не треба да пишува во овој подфорум-никој не го присилува, напротив цениме сечие мислење...се извинувам однапред на оние кои сметаат дека подфорумот не треба да постои.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:01 am

Те разбирам во потполност. Сепак, се’ што ни остана од него се неговите песни и слики, мене лично неговите слики многу ме доближуваат со него, па поради тоа ја отворив темава. Мислам дека секој од нас има некоја негова слика во компјутерот која му е посебно драга, добиена по некој посебен повод или нешто слично.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:08 am

Те разбирам сосема, сепак темава е за слики од Тоше, да не одиме оффтопик Wink Да ги оставиме останатите форумџии да дадат свое мислење на темава.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:16 am

Ај не дебатирајте за глупости...топ си е темава кој си сака нека си остави слика а за тие што не ги спомнуваат а направиле повеке од Тоше не сме ние криви сигурно не биле доволно добри во тоа сто го правеле и направиле штом се заборавени а тој што не сака да пишува и нешто повеке за тоше нека не пишува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:22 am

Значи не е ок ај не пишувам извини али само го кажав моето мислење ловер не е финтата да се лутиме нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:25 am

Абе чекај подгрева тема Smile се шалам..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:26 am

Ај тоа у „историја“ ќе пишуваме и у „Нашата мила Македонија“ Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:40 am

Можам само последново да го избришам...нема причина зошто би ги бришела другите, сосема се во ред. Тоа се сепак твоите мислења, и сите во потполност ги почитуваат.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:50 am

jas sam si gi izbrisav sepak nekam da predizvikuvam nepotrebni tenzii i custva kaj nekoj koj mn go saka tose..........im se izvinuvam na site pa i podobro da ne pisuvam jas veke sepak nekoj moze da se navredi ajde luge pozz od mene i izvinete ako nekoj se navredi pa ke se citeneme vo nekoj druga prilika


Последната промена е направена од Lover20 на Пет Окт 31, 2008 2:11 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 1:51 am

Нема проблем...и би сакала и понатаму да ги споделуваш твоите мислења со нас.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   Пет Окт 31, 2008 3:07 pm

Ајде да преминеме на темата ... доста беше со вакви дискусии

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилени слики   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилени слики
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Нашиот ангел Тоше :: Галерија-
Отиди до: