CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Животни кои ги мразите

Go down 
АвторПорака
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 1:54 am

Убаво си кажува темата...јас мразам инсекти посебно оси и муви...многу се досадниии..Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 1:56 am

jas ne marzam nisto sekoe zivo sustestvo si e samo za sebe ako ne go cepkas ili provociras ne te cepak i toa tebe taka da si gi sakam jas site zivotincinja i insekti hehe ne as site ama skoro site hehe
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:02 am

Мене ме иритираат...ми го нарушуваат дневниот мир хеххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:03 am

hehe abe uzivaj kuliraj i se ke bide ok
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:05 am

заспаа мувите сеа можам да уживам lol! Sleep

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:11 am

јас сум голем љубител на животни така да ни едно животно ни инсект не мразам мувата и колку да ми е досадна понекогаш немам срце да ја убијам Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:13 am

Блазе си ти на нервите што ги имаш!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 2:17 am

па јас имам јаки нерви сто мислесе ти хехехехе поз Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 8:52 am

нејќам змии.а инаку за мувите...доколку ги има повеќе мој совет ти е една да утепаш а другите на погреб ќе и отидат и мирна ти глава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 11:13 am

Laughing Laughing Laughing lol! Ова како у вицот...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 11:33 am

ММногу мразам комарци Very Happy Very Happy Very Happy и муви шо ме замара на час сеа lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 12:52 pm

Иии да...комарците ќе ги заборавев! Иако не ги ни сметам у животни, само преносители на зараза се SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 1:48 pm

ма јас све живо и диво мразам од животни,инаку највеќе ме нервираат комарци муви,тие ситните,ама затоа има искључок и меѓу нив а тоа се пеперутките и бибамарите кој што навистина си ги сакам и многу се чуствувам убаво кога се во моја близина sunny lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 1:51 pm

па диме зашто не земеш некоја пеперутка да си ја чуваш дома? ќе ја ставиш во тегла од ајвар,ке и направиме дупче за да диши,и ке си ја храниш и чуваш?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пет Окт 31, 2008 4:45 pm

мразам змии,гуштери,комарци(досади живи),муви(тие па уште повеке)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Саб Ное 01, 2008 1:25 pm

Dimce* напиша:
ма јас све живо и диво мразам од животни,инаку највеќе ме нервираат комарци муви,тие ситните,ама затоа има искључок и меѓу нив а тоа се пеперутките и бибамарите кој што навистина си ги сакам и многу се чуствувам убаво кога се во моја близина sunny lol!

Како бе?! Па нели животинско царство сакаше, нели зоолошка ќе отвараш...? Shocked Не си за верување... Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Саб Ное 01, 2008 1:27 pm

[G]irL4[E] напиша:

Како бе?! Па нели животинско царство сакаше, нели зоолошка ќе отвараш...? Shocked Не си за верување... Smile

остај го ... променлив е тој lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Саб Ное 01, 2008 1:28 pm

lol! lol! Бетер е од времето денес...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Нед Ное 02, 2008 11:20 am

хаха па таков сум,како дувне ветренце и на која страна,таму ме носи... што да праавам кога сум си лесен(пердувче) хаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Нед Ное 02, 2008 12:06 pm

па зата бате кога ќе дува ветер ќе си ставиш некое камче во џеб и немаш гаље сетај колку сакаш.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Сре Ное 12, 2008 2:52 am

Мразам мачки несакам да ги мразам ама многу ми е страв од нив, а и од гуштери исто така.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Сре Ное 12, 2008 1:42 pm

Lover20 напиша:
па зата бате кога ќе дува ветер ќе си ставиш некое камче во џеб и немаш гаље сетај колку сакаш.....


хехе е да братко,имаш право ај ќе те послушам па се надевам дека друг пат нема да имам гајле... кога ќе дувне ветренце Smile

инаку да не заборавам да ги споменам сите животни кој што се опасни за човекот отсекогаш како што се змијата и крокодилите....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Саб Ное 15, 2008 10:24 pm

хехе диме цепки си..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaaaaБрој на мислења : 8
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пон Дек 01, 2008 4:49 pm

мразам змииииииии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   Пон Дек 01, 2008 6:56 pm

не сум имала прилика мн да се дружам со нив Smile па така да не ги сакам многу ама не можам да кажам дека ги мразам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Животни кои ги мразите   

Вратете се на почетокот Go down
 
Животни кои ги мразите
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Животни-
Отиди до: