CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Омилено јадење

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 1:43 pm

Знам дека на форумов имаме многу јадачи Rolling Eyes па ако може да споделат со нас кое ви е омилено јадење?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 2:12 pm

Палачинки... ммм Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 2:14 pm

Палачинките ги сметаш за јадење?Кај ке те најaдат палачинки жите се


Последната промена е направена од Plavuska на Пет Окт 31, 2008 2:18 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 2:15 pm

Plavuska напиша:
Палачинките ги сметаш за јадење?Кај ке те најдат палачинки жите се
епа добро ај да кажеме дека тоа е за десерт а најубаво ми е брза храна иако не практикувам многу да јадам ... си го чувам здравјето Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 2:17 pm

Хахха е така може како десерт ај ке правиме некој ден....а претходно може да зготвиме некој специјалитет ке видиш како се јаде хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 2:32 pm

Plavuska напиша:
Хахха е така може како десерт ај ке правиме некој ден....а претходно може да зготвиме некој специјалитет ке видиш како се јаде хах
каков специјалитет .. не сум по таквите бучкуруши Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 4:44 pm

омилено јадење ми е пица,а десерт грчка(јас ја прекрстив )македонска торта..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 4:45 pm

најмногу сакам тост и пица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 4:46 pm

Хм еве пица на пример јас ке правам не е проблем вие ке ми помагате....))) може така?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 4:46 pm

Plavuska напиша:
Хм еве пица на пример јас ке правам не е проблем вие ке ми помагате....))) може така?
секако дека може ... мора да биде убава и голема бидејќи има многу јадачи овде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 4:51 pm

Ако ако јас не откажувам а верувај дека ке биде голема пошо тргнувам од мене јадам како прасе хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 5:01 pm

може,може само пази да не ја изгориш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 5:05 pm

хахха не бе Ане на таква ли ти личам јас сум одговорен човек а и нема да ми биде прв пат уживај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 5:07 pm

Еее доста доста ... ќе треба да ми пушташ пица по брза пошта Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 5:16 pm

Па ајде дојди ми на гости и ке јадеме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:25 pm

немора да ти прака преку пошта,нека ти прати преку форумот..хаха..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:26 pm

Ane напиша:
немора да ти прака преку пошта,нека ти прати преку форумот..хаха..
па како ќе вкусам ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:29 pm

Еј јас сум бил кај плавушка на гости,инаку могу добрп готви плус одлична домаќинка,ништо не и бега од раце,ниту неможе ни да и изгори,права домаќинка е Razz точна е како саат.... study позз

бај д беј многу сакам пржени компири и скара(стекови,кременадли и кепаби) а и копанчиња да јадам,обожабам све тоа заедно хаха

и ако не се фаќа ништо на мене.... lol!


Последната промена е направена од Dimce* на Пет Окт 31, 2008 6:31 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:30 pm

Dimce* напиша:
Еј јас сум бил кај плавушка на гости,инаку могу добрп готви плус одлична домаќинка,ништо не и бега од раце,ниту неможе ни да и изгори,права домаќинка е Razz точна е како саат.... study позз
ти си роден само за делење на добри коментари Very Happy алал нека ти е
и не се сеќирај верувам дека ја бива ... се гледа од далеку
Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:34 pm

да Ко га,јас само позитивното мислење го изразувам,зашто и со такви луѓе се дружам, а и целиот сум позитивен,не мислам многу на негативното хаха..инаку треба некој пат да дојдеш да те носиме во куќата на сепцијалетите во скопје,а таа се вика ресторан плавушка хаха Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:35 pm

Dimce* напиша:
да Ко га,јас само позитивното мислење го изразувам,зашто и со такви луѓе се дружам, а и целиот сум позитивен,не мислам многу на негативното хаха..инаку треба некој пат да дојдеш да те носиме во куќата на сепцијалетите во скопје,а таа се вика ресторан плавушка хаха Very Happy
хахаха ... добро е штом си позитивен Wink браво
ај шт сега ми се прејаде од тебе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:42 pm

хахаха ... добро е штом си позитивен Wink браво
ај шт сега ми се прејаде од тебе Very Happy[/quote]

хехе едно големо фала,инаку така е кога се дружи човек со мене,секогаш е најаден од моите позитивни мислења хаха tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:43 pm

се прејадов од твоите мислења хахахахахахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 6:45 pm

Dimce* напиша:
Go Ka* напиша:
хахаха ... добро е штом си позитивен Wink браво
ај шт сега ми се прејаде од тебе Very Happy

хехе едно големо фала,инаку така е кога се дружи човек со мене,секогаш е најаден од моите позитивни мислења хаха tongue
значи ќе се дружам со тебе и не треба да се мачам да јадам .. Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   Пет Окт 31, 2008 9:45 pm

а да отворам јас кулинарско катче каде што ќе може да пишувате ваши рецепти?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Омилено јадење   

Вратете се на почетокот Go down
 
Омилено јадење
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: