CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Предложи песна!!

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 1:56 pm

Заради тоа што нема варез на форумов(барем сега за сега) тука ќе можете да давате наслови на песни кои вас ви се допаѓаат и ги слушате секако.значи предложувајте песни

Едит:Доколку на некој му се допадне некоја од предложените песни ќе може да ја добие доколку пише ја сакам песнава.Тогаш некој од членовите на форумов ќе ви ја прати во форма на линк.се надевам дека ме разбравте шо сакам да кажам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 2:56 pm

Епа еве една песна од мене т.е моја омилена Lenny Kravitz - Stillness of heart . Па чекам ваше мислење Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 3:08 pm

Се гледа дека си фан на Лени .. па јас мислам дека има убави песни, пред се огромни хитови но повеќе ми се допаѓа Are You Gonna Go My Way
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 3:19 pm

фала за мислењето Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 3:25 pm

Ајде и јас да предложам една ПРЕЕКРАСНА песна ...
Bob Dylan - Knockin' on Heaven's Door
има повеќе феноменални верзии од Avril Lavigne и Guns 'n' Roses
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 3:47 pm

Да да прекрасна песна .. колку што знам оригиналната верзија е од GnR али не е битно.. битно добра песна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 3:51 pm

Mr V напиша:
Да да прекрасна песна .. колку што знам оригиналната верзија е од GnR али не е битно.. битно добра песна
јас сум сигурна дека е од Боб Дилан .. дали грешам нека кажат другите ? Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Окт 31, 2008 9:47 pm

не е многу битно..битно е доколку ја сакаш песнава да пишеш ЈА САКАМ ПЕСНАВА и ќе ја најдеме сигурно ама 120 %

Би ви ја препорачал Linkin Park - Hit The Floor
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Сре Ное 12, 2008 11:20 pm

А јас да ви ја препорачам
SHINE ON - R.I.O

СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ ВИ СЕ ДОПАДНЕ ?
а ако ја знаете дајте коментар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 12:19 pm

амиии ... Limp Bizkit-Just Drop Dead .. :] ..други...

Jessica Mauboy ft. Flo Rida-Running Back
Nickelback-Far Away
Skillet-Whispers In The Dark

и още мнооого други .. но за сега тези...който ги хареса и иска да му ги пратя,да казва :]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 4:25 pm

Guns`n`roses-Don`t cry

Metallica-Nothing else matter; Die, die my darling

Bob Marley-One love

Eminem-Loose yourself

Simple plan-Your love is a lie

Едни от любимите ми песнички. За всеки вкус и за всяко настроение по нещо. Smile
Надявам се да ви харесат...ХХХ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 4:28 pm

Ги имам сите кои што ги понудивте
а сакате ли јас да ви дадам една народна македонска песна Razz?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 5:28 pm

Естествено. Казвай бързо коя народна песен предлагаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 5:48 pm

Еве јас ке ви казам Бисер Балкански или Александар Цар Македонски извини Го ка што ти го земав редот ама можеш и после мене нели ... хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Чет Ное 27, 2008 6:42 pm

Без гајле комита Wink

Најубавата македонска народна песна .. од нашата музичка легенда Јонче а најубаво ја има препеано Калиопи
Едно Име Имаме =)=)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пет Ное 28, 2008 3:55 am

ви предложувам да ја слушнете песната ПОСТОЈАМ од MIYATTA

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Вто Дек 09, 2008 3:18 pm

[G]irL4[E] напиша:
ви предложувам да ја слушнете песната ПОСТОЈАМ од MIYATTA
благодарам на предлогот ... ја имам слушнато и ми се допаѓа

А јас сега ќе ви предложам нешто поново
Britney Spears - Circus Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Вто Дек 09, 2008 3:44 pm

Astral Projection - People Can Fly (луда псај трака)
и нешто наше:
Robotek - Machine Like You (солиден трип хаус)
Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Пон Дек 29, 2008 4:50 pm

britney spears-womanizer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   Сре Дек 31, 2008 4:44 am

In and out of love - Admin Van Buuren
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Предложи песна!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Предложи песна!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: