CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Гафови и смешни ситуации

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Гафови и смешни ситуации   Пет Окт 31, 2008 2:01 pm

тука ќе може да ги пишуваме смешните ситуации во кои сме се нашле и кои не насмеале..
еве јас прв ако може What a Face може да се каже дека најсмешен момент ми беше кога бевме кај диме цело друштво ...тогаш диме не викна да јадеме кај него..и човекот вади салама,кашкавал,сирење,мајонез,леб и ајвар..толку...и земаме леб и јадеме..глеам диме не почнува да јадее..кога глеам димче кришум од фрижидер зема гулаш...им кажувам на другите и сите му викаме диме дај бе од гулашот малце и диме-неможе маму ви е*ам.гулаш не давам..и му го земафме со сила..а димче пукаше од нервоза и толку се изнервира што не избрка од дома..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Пет Окт 31, 2008 2:13 pm

Хаххаха имам чуено за приказнава и кога ја слушам пак се смеам хахахахха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Пет Окт 31, 2008 2:48 pm

хахаха ... диме паметно си направил Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Нед Ное 02, 2008 12:37 pm

ептен паметно..исто така еднаш бевме кај него дома и одеднаш диме ни вика ај вие одете си јас малце да спијам..и ние ај добро ќе си идеме..и ние излегуваме од врата он влага у вц...ние пак влегуваме кај него дома и се криеме на тераса..си завршува работа димитар у вц и се враќа да си легне..си мести перница се покрива..и ние почнавме крици да испусштаме и верувам дека диме се извади малце од памет. но беше храбар излезе на тераса.и коа не затепа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Нед Ное 02, 2008 6:36 pm

Абе не сте нормални вие...SmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Нед Ное 02, 2008 6:39 pm

ах бе диме диме .. инаку на ум ништо не ми иди да пишам .. Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Нед Ное 02, 2008 9:11 pm

е тоа беа времиња,старо друштво хаха па се глупираа сите,и све ко за беља све на мене гледаа да ми упропастат нешо,глејте пак нешто такво да ми направиш иво,другиот пат на клоци ќе те дигам...хаха
жими внуци ти кажувам scratch lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Чет Ное 06, 2008 11:32 pm

cekam ednas red u sendvicarada da si zemam sendvic i niz vratata vleguva edno devjoce zatrcano...samo sto ne se sopna na edna stolica. Doaga do mene u redot i tuka poso bese drugarka i i vika "a mori ja so TRCANJE TRCAV i nikako da te stignam - naednas te snema".............(razgovorot si tecese medzu niv)......... zemam ja sendvic i taa odma pozadi mene i vika na devojkata od sendvicarata "mene daj mi...daj mi...daj mi 2 TOSTA NA TOST, a ne ne...neka bide eden tost...i dr. POMFRIT SO KOMPIRCINJA"
Zaklucok: GRESKI SME LUGE PRAEME! ! !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Пет Ное 07, 2008 12:29 pm

ц ц ц ц диме со е ова од тебе го крис гулашот а ц ц ц ти се молам јас ќе јадам а на другарите не давам скржав еден...како не сум бил јас тамо хехе а за тоа со терасата браво браво хехе диме излезе а хехе може мислел дека е од улица инаку да знаел дека доаѓа од тераса теско дека ќе излегол.....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Пет Ное 07, 2008 7:02 pm

Lover20 напиша:
ц ц ц ц диме со е ова од тебе го крис гулашот а ц ц ц ти се молам јас ќе јадам а на другарите не давам скржав еден...како не сум бил јас тамо хехе а за тоа со терасата браво браво хехе диме излезе а хехе може мислел дека е од улица инаку да знаел дека доаѓа од тераса теско дека ќе излегол.....Very Happy

еј ловер нека бидат среќни,што не го земав на тато шатганот и безбол палката,тек тогаш ќе беше обратно хаххаа ќе скокаа низ тараса ко камикази сите cyclops lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Саб Ное 08, 2008 1:17 pm

хехе седи бе ти син на ГУМа да не си?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   Нед Ное 09, 2008 1:24 pm

Абе димче поарно нисо не им давај да јадат отколку гулашот да им го земес ццц абе и ти незнаеш што да јадес хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Гафови и смешни ситуации   

Вратете се на почетокот Go down
 
Гафови и смешни ситуации
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: