CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што ви недостига?

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:14 pm

физика е лесно!! математика е тешка..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:16 pm

Епа мене математика сега за сега ми е лесна, утре правам уште еден тест физика на седум лекции... Rolling Eyes Rolling Eyes Neutral pale

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:17 pm

хахаха седум лекции па тоа е лесно...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:19 pm

Па за тебе можда...ме мрзиииииии !!!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:19 pm

омГ .. читам 2 реченици и ме фајча дремка па не 7 лекции плус формули и триста срања
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:20 pm

S0tE напиша:
омГ .. читам 2 реченици и ме фајча дремка па не 7 лекции плус формули и триста срања

токму така!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Ное 02, 2008 6:23 pm

хахаха е ај да не хехаеиах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Чет Ное 06, 2008 10:54 pm

Да ви кажам право сега моментално ми недостига една девојка SmileSmile
Навистина.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 08, 2008 3:15 am

па фати си некоја и нема да ти недостига хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 08, 2008 12:49 pm

еј ако почне дечкото да фаќа девојки,ќе треба две,три да фати да надополни и за изгубеното време...хаха инаку и мене баајќи ми недостасува Neutral и тоа не една туку повеќе Razz sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 08, 2008 1:12 pm

абе сто не една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 08, 2008 3:06 pm

сто и еден...далматинец! SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Ное 08, 2008 3:21 pm

Иво има право еј сто не една .... така треба
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Сре Ное 12, 2008 2:40 am

еј па нема лабаво,или ќе биде нешто од нас комита или не,мора сега да се забавуваме рано е да се жениме(освен искључоци да не зимаме во предвид) хахах бај д веј има време....ееееееееее треба да се изнаживееме сега...најбитно е тоа според мене Surprised Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Сре Ное 12, 2008 8:34 pm

Живејте луѓе-тоа ќе ви остане! ххаххха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пон Ное 17, 2008 3:47 pm

Богами нема назад..ке ги бараме годиниве затоа не се замарајте со глупости и комита послусај го Иво.)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Сре Дек 31, 2008 4:36 am

Сега ми недостига сон .. и затоа ќе одам да спијам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Сре Дек 31, 2008 5:40 pm

важи ке ги послушам нема една хихихии Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Саб Јан 03, 2009 7:29 pm

ми недостига журката од пред некој ден Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Нед Јан 04, 2009 1:57 am

Ми недостига апетит... не ми се јаде ич
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Јан 09, 2009 2:29 pm

не ти треба...кога имаш апетит ќе сакаш да го немаш хаххах

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Јан 16, 2009 10:39 pm

Ми недостасувааате вие .. дружењето, вашите откачувања ии се на ред поврзано со овој форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Фед 06, 2009 12:01 am

Ее дефинитивно ми недостасуваат релаксирачките муабети со вас на форумов и многу слободно време кое изгледа нема да го имам следниве три месеци и навистина ми е многу криво што вака испаѓа со форумов, незнам немам некоја идеја како да ги натераме луѓево да се опуштаат и пишуваат на форумов SmileSmile нормално кога ке имате време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Фед 06, 2009 12:15 am

@komita@ напиша:
Ее дефинитивно ми недостасуваат релаксирачките муабети со вас на форумов и многу слободно време кое изгледа нема да го имам следниве три месеци и навистина ми е многу криво што вака испаѓа со форумов, незнам немам некоја идеја како да ги натераме луѓево да се опуштаат и пишуваат на форумов SmileSmile нормално кога ке имате време
Не лажии знам јас колку ти се грижиш за форумот и колку ти текнува за нас Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   Пет Фед 06, 2009 12:22 am

AAAaaa ова дефинитивно ми звучиии како навреда ама нема врска сватете као сакате секој си има право на свој избор нели Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што ви недостига?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што ви недостига?
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: