CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Мозаик за Тоше

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Мозаик за Тоше   Пет Окт 31, 2008 3:49 pm

Пред некој ден ми пристигна порака од администраторот на најголемиот форум за нашиот Ангел.
Како член на тој форум сакам да го споделам тоа со вас бидејќи ни треба поголем број на слики.
Значи одиме вака.
Доколку сакате да бидете дел од овој мозаик кој што се подготвува и ќе остане засекогаш во меморијалната куќа на Тоше тогаш треба да направите вака :
Да пратете една своја фотографија ( ама само една ) - (мининум 500кб)
Вашето име и државата во која се наоѓате Smile
пратете ми по приватна порака или ако сакате постирајте овде
а јас овие слики ќе ги пратам веднаш до админот и организаторот на мозаикот ( elen4e )
бидете сигурни дека ќе ги пратам на вистинското место Wink


ЗАР НЕ САКАТЕ ДА БИДЕТЕ ДЕЛ ОД ОВОЈ МОЗАИК ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Мозаик за Тоше
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Нашиот ангел Тоше :: Галерија-
Отиди до: