CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Викенд

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Викенд   Пет Окт 31, 2008 3:59 pm

Што најчесто правите во викендите (сабота и недела ) ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пет Окт 31, 2008 4:05 pm

Спијам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пет Окт 31, 2008 4:30 pm

наутро спијам до 8,одам со татко ми во продавница,учам(во мали количини),и понекогаш во саботите одам или ми доаѓаат тетка ми,тетин ми и братучедите(тоа се случува еднаш месечно)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Саб Ное 01, 2008 12:20 pm

па вака значи почеток на викенд т.е петок навечер сум излезен во град,сабота спијам до 9,се слушам со ели,малце на мсн,учам,ручам,учам и после се договараме за вечерта каде ќе одиме..а недела ми е повеќе ден за одмарање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Саб Ное 01, 2008 12:45 pm

Па вака, во петок навечер обични сум во град. Сабота сабајле ууубаво отспивам, после учам, мсн, форум, одмарам и навечер пак во град...Недела одмарам повеќе, пишувам домашни вечерта и тоа е!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Саб Ное 22, 2008 4:48 pm

кОНЕЧНО ВИКЕНД!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 2:20 am

Ама изгледа викендот ќе ни се продолжи за некој ден за среќа =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 12:49 pm

Следната недела ќе ни се скрати Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 1:09 pm

[G]irL4[E] напиша:
Следната недела ќе ни се скрати Sad
е така оди тоа ... ама штрајкот ако продолжи до петок.. што велиш а??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 1:39 pm

велам дека ќе треба да работиме 5 саботи после тоа хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 2:12 pm

[G]irL4[E] напиша:
велам дека ќе треба да работиме 5 саботи после тоа хахха
незнам од кај слушнав дека ако не учиме цела недела потоа ќе треба само со една сабота да надокнадиме
како и да е ние си имаме договор... тогаш ние ќе се буниме Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 9:32 pm

Јас за викендот може свашта да правам,да спијам,да учам,да шетам,да бидам на мсн,да си пеам кога сум сам дома-хехе,и ред други луди работи хахахах What a Face

Sleep study bounce
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Нед Ное 23, 2008 10:51 pm

Ајде дечиња заврши и овој викенд утре кој е прва смена нека му ја мисли а кој е втора(јас) ќе поспие до 10 хуху

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пон Ное 24, 2008 12:22 am

Dimce* напиша:
Јас за викендот може свашта да правам,да спијам,да учам,да шетам,да бидам на мсн,да си пеам кога сум сам дома-хехе,и ред други луди работи хахахах What a Face

Sleep study bounce
можеби од понеделник до петок неможеш да спиеш, да учиш да си на мсн ниту пак да пееш Shocked lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пон Ное 24, 2008 12:18 pm

Диме преку недела учи,учи и само учи,абе татко му дома му вика сине немој толку да учиш глава ќе те боли..а диме не тато јас ќе бидам допломиран хигиеничар..оу грешка економист..и така еве сеа ќе видите коа ќе ги донесе 6-ките..уствари 10-ките од факс..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пон Ное 24, 2008 4:49 pm

хаха..абе не го врегајте диме,детето си е учено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пон Ное 24, 2008 9:26 pm

Абе од што учи му обеле косата

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пет Дек 12, 2008 6:45 pm

В И К Е Н Д =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Пет Дек 12, 2008 11:03 pm

TGIF!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Сре Дек 31, 2008 4:34 am

Сега нема викенд туку секој ден е викенд хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Викенд   Саб Јан 03, 2009 7:39 pm

Многу сум хепи! Конечно продолжен викенд! хахх

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Викенд   

Вратете се на почетокот Go down
 
Викенд
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: