CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Вистински пријатели

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:01 pm

Овде да дискутираме за нашите пријатели ... што е всушност „ВИСТИНСКИ ПРИЈАТЕЛ“
Колку вистински пријатели имате и слично
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:07 pm

Вистински пријател е онај на кој можеш да му кажеш се немислејќи дека че те издај , да ти помага во се и т.н
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:29 pm

вистински пријател е оној пријател кој ти помага кога се наоѓаш во тешки ситуации...денес ретко има вистински пријатели
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:31 pm

Ane напиша:
вистински пријател е оној пријател кој ти помага кога се наоѓаш во тешки ситуации...денес ретко има вистински пријатели
тоа чекав да каже некој
ДЕНЕС РЕТКО ИМА ВИСТИНСКИ ПРИЈАТЕЛИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:36 pm

абе ја ве погодувам во прашањето...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 4:39 pm

Можеби се ретки но постојат сеуште
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 6:47 pm

Еј хаха да се пријавам за вистински пријател хахах инаку постовите се петка,упс грешка мислам десетка по мене,а за вистински приајтели ги има колку толку,барем јас имам,тука ми се пред се дадичката елена што живеам со нејзе хаха,а после другарите и другарките,како што се Иво и Ели,Мартин,Ники и некои колеги и колешки и по некои виртуелно добри пријатели... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 6:48 pm

Dimce* напиша:
Еј хаха да се пријавам за вистински пријател хахах инаку постовите се петка,упс грешка мислам десетка по мене,а за вистински приајтели ги има колку толку,барем јас имам,тука ми се пред се дадичката елена што живеам со нејзе хаха,а после другарите и другарките,како што се Иво и Ели,Мартин,Ники и некои колеги и колешки и по некои виртуелно добри пријатели... Very Happy
охохо сречко Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пет Окт 31, 2008 9:39 pm

Вистински пријатели...ели,диме,маја иако малку ја знам.. а инаку сите ве ценам на посебен начин...да знаете сите ве сакам жими се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Саб Ное 01, 2008 12:00 am

Фала Иво..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Саб Ное 01, 2008 12:48 pm

Вистински пријатели...имам доволно за да се чувствувам сигурно. Вистински пријател е пријател на кој можам да му кажам се’, а да знам дека тоа ќе го знаеме само ние двајца, да ми помогне кога сум во незгода, а поради тоа што ми помогнал да не ми префрлува подоцна или да ме потсетува на истото сто пати. Мислам дека оние што ги сметам за мои пријатели се дефинитивно вистински!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Саб Ное 08, 2008 4:02 pm

Вистински пријател се знае сто ке ти помогне у тешки ситуации нормално да не те остави сам, а за тоа дека има многу малку вистински пријатели сега точно е . Не за џабе викаат постарите абе и роден брат ке те заебе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пон Ное 10, 2008 3:59 pm

Вистинските пријатели ние не ги бираме туку доаѓаат од некаде .. исто како и љубовта ... Но Сигурна сум дека ако ти се вистински пријатели колку и да сте оддалечени никогаш нема да престане вашето пријателството и што и да се случи помеѓу вас пак ќе ви се вратат пријателите Very Happy:D:D Лично искуство
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пон Ное 10, 2008 5:40 pm

браво бе гока за постот,а инаку фала што го сподели со нас личното искуство,ќе имаме во предвид такво нешто,а инаку се согласувам со тебе и според мене во право си дека пријателите доаѓаат сами по себе.... Wink Razz нормално ако се вистински ќе ти останат секогаш блиски и ако може да се наоѓаат далеку од тебе... позз до сите френдови и форумџии сите ве ценам bounce тралалала tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   Пон Ное 10, 2008 8:53 pm

Колкава ни е цената? Многу ли сме скапи или ефтина роба? тралалалала SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Вистински пријатели   

Вратете се на почетокот Go down
 
Вистински пријатели
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: