CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 1.000.000 $

Go down 
АвторПорака
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:14 pm

Што би направиле во моментов кога би имале милион долари ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:15 pm

че се оженам хахахахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:19 pm

S0tE напиша:
че се оженам хахахахахах

хахаха ме изнасмеа .. алал нека ти е .. колку си само скромен хахахахаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:19 pm

Ќе ги частам сите Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:27 pm

Go Ka напиша:
Ќе ги частам сите Smile

Хехе .. фино фино
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:28 pm

ке со купам мобилен како на Парис Хилтон со кристали,ке патувам низ цел свет и нормално ке ве почастам вас,членови на coolzone Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mr V

avatar

Male Број на мислења : 17
Age : 33
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:32 pm

Ane напиша:
ке со купам мобилен како на Парис Хилтон со кристали,ке патувам низ цел свет и нормално ке ве почастам вас,членови на coolzone Very Happy

хахаха .. фала Ане што мислиш и на нас .. се глеа дека си добра личност Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пет Окт 31, 2008 4:35 pm

епа ке ми останат пари,ке мислам што да правам.вака ке ве почастам барем да не му ја мислам...хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Саб Ное 01, 2008 12:19 pm

кога би имал толку пари...како прво ќе си платам приватни професори да ми доаѓаат дома да ме учат,би си купил кола,ни ги частел сите шо ги знам,и после ќе си правам планови за во иднина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Саб Ное 01, 2008 12:58 pm

Би си купила голема куќа со убаво уреден двор во периферијата на градот, би си го живеела преубаво секој ден со трошење многу пари како да ми е последен од живот, ќе правам журки и ќе го викам цел форум на журки што почесто Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Нед Ное 02, 2008 5:42 am

Ова е најискрено > за 900.000 би ги вложил во некој бизнис а со 100.000 би помогнал на луѓе за операции. После извесно време би си купувал и куќи и коли....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Нед Ное 02, 2008 11:15 am

MengelE напиша:
Ова е најискрено > за 900.000 би ги вложил во некој бизнис а со 100.000 би помогнал на луѓе за операции. После извесно време би си купувал и куќи и коли....


Се согласувам со менгеле.права одлука,вистински економист и менаџер,браво менгеле,не треба да се трошат одма,првин се инвестираат во нешто,а после кога ќе надојдат еден куп повеќе пари,е тогаш за све ќе имаш,и за куќа,и за убава кола,и за да им помагаш на другите,и све што срце ќе ти посака хаха lol! cheers
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Нед Ное 02, 2008 12:05 pm

па кога би имал толку пари што би правел па најпрво ќе се отворам некој убав бизнис, па со остатокот ќе купам недвижности па потоа од кога полека полека ќе тргне бизниост ќе има и за тросење зуркање донирање секако пошто ќе знам како е да си сиромашен а незнам мислам дека во начионот на живот нема да се смени ништо вака ми е топ....хехе позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TajfuN

avatar

Број на мислења : 6
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пон Ное 03, 2008 11:34 pm

JAS DA BI IMAL TOLKU PARI PRVO KE SI JA NAPRAVAM KALIBRATA SPORTSKA SO TOP OPREMA , VTORO BI KUPIL MOTOR SUZUKI GSX-R 1000 POSTO MNOGU MI SE SVIGA I POSTO SUM MNOGU GOLEM LJUBITEL NA GOBRI MOTORI I NA DOBRI KOLI, POTOA BI KUPIL KUKA ILI STAN I KE SI GO OPREMAM TOP I NA KRAJ (najslatkoto sekogas se ostava na kraj ) KE SE OZENAM SO MOJATA LJUBENA ZENSKA (daj boze i idna zena ) I TAKA . DOSTA VI BESE! lol POZZ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 26
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Вто Ное 04, 2008 12:06 am

леле луге јас да би имал толку пари ниту би влозвал во некој бизнис ниту би купвал скапи коли да ви казам право мози вака ви се гледат мнг пари ама ако се замислис поке ако немас срека нема да имас ни пари така да би ги дал сите на некој дом за сирачинја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Вто Ное 04, 2008 8:37 pm

доста хумано, секоја чест! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Сре Ное 05, 2008 12:41 am

[G]irL4[E] напиша:
доста хумано, секоја чест! Smile

да да,и јас се согласувам со тебе магде,браво за иле,доста хумано од негова страна,ова ми остава позитивен впечаток study позз иле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Чет Ное 06, 2008 7:25 pm

е што ќе ти е тоа смајли со книга...тоа смајли ич не ме асоцира на нешто позитивно хахха школо!!! :@

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Пон Ное 17, 2008 8:42 pm

жив пример-админот.само за себе си мисли..ееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Вто Ное 18, 2008 12:28 am

Ane напиша:
жив пример-админот.само за себе си мисли..ееее

еј ане без вреѓање мислам,админ односно мокот кумшин мисли и на мене,ама само ако му требам....хаха се шалам супер си е детето остајте го на мира What a Face afro
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Вто Ное 18, 2008 5:46 pm

ај ти не го брани многу....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   Сре Ное 19, 2008 11:49 pm

полека полека стишете ги страстите...ама поетично ми звучи ова sunny Cool cherry

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: 1.000.000 $   

Вратете се на почетокот Go down
 
1.000.000 $
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: