CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Ex - Yu Музика

Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 5:24 pm

Дали слушате екс - ју музика и се за неа
Омилени пеачи, омилени песни, бендови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 5:26 pm

Оливер Драгоевич - Тко сам ја да ти судим , у љубав вјере немам , Опрости ми папе , Цесарица


Здравко Чолич - Е драга , драга .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:19 pm

воопшто не слушам.порано слушав се екс-ју,а сега го мразам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:23 pm

Ane напиша:
воопшто не слушам.порано слушав се екс-ју,а сега го мразам!
го мразиш а ? lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:36 pm

Слушам добри се песните,инаку немам омилени паечи или некои бендови,сите ми се добри,посебно кога најдобро расположен хаха lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:41 pm

море ко че се запијам и ... хахахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:49 pm

S0tE напиша:
море ко че се запијам и ... хахахах
пијење оди со ваква музика и расположението е екстра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 6:50 pm

ахамз ... и тоа многу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пет Окт 31, 2008 9:37 pm

Не слушам српско одамна..може има година ипол и више..како прво музиката може е топ ама текстот...катастрофа..како второ од лични причини не слушам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пон Ное 03, 2008 5:28 pm

Здравко Чолиќ и Елитни одреди. Едо мајка слушам, марчело, Дивље јагоде...добри песни имаат Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пон Ное 03, 2008 6:04 pm

од сегашната српска музика до онаа порано има огромна разлика
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пон Ное 03, 2008 6:05 pm

Да да...јас за тоа си зборам за супер евер грин југословенски хитови. А денес не го преферирам тој жанр музика! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Пон Ное 03, 2008 6:06 pm

Денес само шмрц - прц а никаква музика, текст ниту пак глас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Вто Ное 04, 2008 3:13 pm

ok definitivno Parni Valjak... Very Happy a moze i Divlje Jagode...ima starsno dobri baladi Very Happy(koga zborime za rock od ona sto bilo i ostanalo zasekogas)
a za rap da ne pocnuvame Very Happy Edo Maajka, Frenkie, Marchelo DeFacto ... od grupive South Side, DK... i taka nataka Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   Чет Ное 13, 2008 2:32 am

Најдобра песна е
Диско Партизани Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ex - Yu Музика   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ex - Yu Музика
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: