CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Шуш - буш муабет

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Шуш - буш муабет   Пет Окт 31, 2008 8:58 pm

Овде може да зборуваме за се и сешто ... ако сакате нешто да кажете и да си зборуваме слободен муабет за кој нема потреба да се отвара тема пишете овде Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Окт 31, 2008 9:26 pm

ццц сегде наоѓате место за трачарење еј..не ми се верува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Окт 31, 2008 9:29 pm

зошто бе трачарење .. овде може да си зборуваме за билошто ..
трач ли е ако зборуваме нешто за нас?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Окт 31, 2008 9:33 pm

хехе не бе шушкала сте
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Окт 31, 2008 9:34 pm

Иво напиша:
хехе не бе шушкала сте
хаха може да се каже дека сме шушкала lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 3:43 pm

еј се надевам дека тука шуш-буш муабетот ќе ни оди хаха
поздрав френдови lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:00 pm

Поздрав диме .. како си денес ... да не пиеше сношти многу ? хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:03 pm

Go Ka напиша:
Поздрав диме .. како си денес ... да не пиеше сношти многу ? хаха

оф леле гока,јас спиев и учев за сабајле,а ти ми викаш да ли сум пиел хаха инаку бетер сум и од тоа,да сум пиел до сега,подобро ќе ми беше,а не вака ми пука глава цела недела хаха позз Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:07 pm

Ти Гока како си?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:14 pm

јас станав раноо :S и седнав малце да учам и сега на форумот пауза ... инаку арна сум сега за сега .. па ќе видиме за останатиот дел од денот Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:17 pm

ај супер да си поминете и двете.. sunny да ве грее сонце до крајот на денот lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 4:20 pm

Dimce* напиша:
ај супер да си поминете и двете.. sunny да ве грее сонце до крајот на денот lol!
знаеш дека многу убавина не е на арно ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 7:46 pm

Сега се стемни и веќе не ме грее сонце хахаха ама само буквално, онака ми е супер! Вечер повторно имам еден роденден, овде сите у Октомври се испораѓале хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 8:48 pm

[G]irL4[E] напиша:
Сега се стемни и веќе не ме грее сонце хахаха ама само буквално, онака ми е супер! Вечер повторно имам еден роденден, овде сите у Октомври се испораѓале хаха


ајде нека се живи и здрави машала и големи да растат
Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 01, 2008 8:49 pm

хахаа да да...Smile И да има добра журкааа! за секој роденден хехехххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 12:29 pm

Магдее ај кога ќе отрезниш од роденденот да ни кажеш како си поминa WinkRazz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 12:38 pm

не бе магде не пие...од празно..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 1:09 pm

Ќе осетам јас дали пие или не Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 1:12 pm

шо ќе осетиш,кога далеку е од тебе,ај да беше до тебе,ајде некако ќе ја осетеше,ќе ти мирисаше на пијано ама вака тешко cherry
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 1:16 pm

Dimce* напиша:
шо ќе осетиш,кога далеку е од тебе,ај да беше до тебе,ајде некако ќе ја осетеше,ќе ти мирисаше на пијано ама вака тешко cherry
остај јас имам посебни методи како ќе ја познаам ... не ми се сеќирај ти Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 6:35 pm

Еве сум! Не сум пијана bounce Razz Супер си поминав...многу подобро од петокот. Пиевме, се журкавме..лудо беше! Сакам пак! ххахха Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 10:25 pm

Добро е не си претерала ... ајј следниот пат да си поминете уште поубавоо и повеќе да се журкате а помалку да пиете Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 11:48 pm

БљагодарИм бљагодарИм Smile да ти се врати!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 11:55 pm

[G]irL4[E] напиша:
БљагодарИм бљагодарИм Smile да ти се врати!
благодарам во секој случај ... ама јас се разочарав од роденден во КАФАНА Evil or Very Mad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 02, 2008 11:59 pm

зашо бе? Што се деси?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Шуш - буш муабет
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: