CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Шуш - буш муабет

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:11 am

[G]irL4[E] напиша:
зашо бе? Што се деси?
абе поарно беше кога славевме во селект ... тоа е РОДЕНДЕН Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:13 am

Зависи од друштвото, ако има добра атмосфера не е битно каде се слави Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:19 am

Па и зависи друштвото за каква просторија е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:21 am

аа вие бесни сте многу а? ххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:22 am

Ептен ... тоа келнерите незнаат како да се справат со нас Rolling Eyes
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 03, 2008 12:24 am

им ставивте ли некоја сопка па да видат? тогаш има да знаат се’! хаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 06, 2008 12:16 am

хаха ќе се научат следниот пат кога ќе им одиме

Колку сте запнале да учите ... сите сте заборавиле на форумот Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 06, 2008 10:25 pm

ллееле и да знаешшш...SmileSadSad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 06, 2008 10:38 pm

хаха е богами треба сите ќе научат... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 06, 2008 11:33 pm

шуш-буш муабет...ама нема ни буш ни оној др.од негова партија...обама си стана претседател
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 07, 2008 2:23 pm

Се знаеше дека Обама ќе биде .. ќе видиме како ќе ја води Америка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 07, 2008 4:19 pm

еј то циганот тепаше...сеа македонија никад нема да влезе у еу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 08, 2008 2:20 am

Иво напиша:
еј то циганот тепаше...сеа македонија никад нема да влезе у еу
да се надеваме дека НЕМА ДА БИДЕ ТАКА
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 08, 2008 3:11 am

штом америка стигна до тоа дереџе, циган да и биде претседател, тешко на светов кој го држи под контрола!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 08, 2008 11:47 am

Абе Обама не е заникаде можеби поарно ќе ја води Америка и од Буш ама да видиме дали ќе ја сменат политиката со нас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 08, 2008 1:18 pm

требаше до меккејн да тепа затоа што тој беше поблизок со Буш и ќе се залагаше за нашето име..на крај крајева што ќе ни е еу
?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 08, 2008 2:02 pm

Иво напиша:
требаше до меккејн да тепа затоа што тој беше поблизок со Буш и ќе се залагаше за нашето име..на крај крајева што ќе ни е еу
?
да де што ќе ни е ЕУ ... сами ќе сме затворени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Нед Ное 09, 2008 9:00 pm

еј баталете тоа,кој тепал што правел,туку јас си смислив мој прекар од џокер скратеница џоџо...хахах па можете сега да ме викате мо новиот прекар и баш кажете дали ке ми одговара хехе позз jocolor lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 1:07 am

se dodeka cekame nekoj drug da ni pomogne ce bideme pd necia cizma ne e vazno civa dali na bush ili na mekejn ili obama seedno bi bilo podobro da se razbudime i sami da ja kroime nashata sudbina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 10:06 am

tamara напиша:
se dodeka cekame nekoj drug da ni pomogne ce bideme pd necia cizma ne e vazno civa dali na bush ili na mekejn ili obama seedno bi bilo podobro da se razbudime i sami da ja kroime nashata sudbina

се согласувам потполно со тамара,во право е... tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 4:06 pm

ajdeee....politika...aj ostajte stvarno!Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 4:50 pm

Ајде ја оставаме политиката ... дајте некоја друга тема Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 8:54 pm

бтв...школо е забранета тема да си знаете!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 10, 2008 10:28 pm

Хаха зошто бре ? толку ли мразиш школо ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Сре Ное 12, 2008 8:33 pm

још прашуеш

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Шуш - буш муабет
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: