CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Шуш - буш муабет

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Сре Ное 12, 2008 9:35 pm

ajde tema...aj ne sum dobar u davanje temi ... ama aj ovaa da ja isprobame:D..opsti muabet..koj sto cul, videl, koj sto ke mu tekne neka pise:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Сре Ное 12, 2008 9:40 pm

Да ви кажам за концертот од понеделник, не ви текнува ни да прашате. срам да ви е хаххаххаа


ТОООООП беше!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Сре Ное 12, 2008 11:18 pm

Е кој да му текне ... мозокот е на пасење
иначе мило ми е што толку прекрасно ти било Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 13, 2008 4:29 pm

Немојте веќе толку долго да го оставате мозокот на ливада, ќе ви го украде некој не за друго Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 13, 2008 4:41 pm

На пасење е два пати по 12 часа дневно Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 13, 2008 6:23 pm

хахха баш си досетлива SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Чет Ное 13, 2008 8:45 pm

стварно ли У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Што толку строги сте вие таму ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 14, 2008 2:49 am

Go Ka напиша:
стварно ли У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Што толку строги сте вие таму ?


ее гока незнаеш какви се оговарачи...хаха грешка мислам истражувачи има таму во куманово,ако ти извадат муабет односно афера,тогаш ќе станеш популарен и во африка хахха afro lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 14, 2008 6:04 pm

дада,...до индија хахха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 14, 2008 8:21 pm

ОПАСНА работа ! Neutral
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пет Ное 14, 2008 8:47 pm

Go Ka напиша:
ОПАСНА работа ! Neutral

ехехе е богами опасно е,нема трте-мрте таму во куманово,а ни пак можеш да садиш крставици со тие луѓе,хахаха Very Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Саб Ное 15, 2008 1:22 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Саб Ное 15, 2008 7:14 am

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
ОПАСНА работа ! Neutral

ехехе е богами опасно е,нема трте-мрте таму во куманово,а ни пак можеш да садис крставици со тие луѓе,хахаха Very Happy
абе какви краставици .. абе далеку далеку треба да бегаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 17, 2008 3:06 pm

нееее така ви се чини. Големи земјоделци има овде шо се секираш Диме, ќе ти најдам некоја да си садите краставици заедно хахахах

А бтв му фалев на некој? Три дена ме нема на форумов хахахха изгледа никој не приметил ! Smile Shocked Mad Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 17, 2008 3:38 pm

[G]irL4[E] напиша:
нееее така ви се чини. Големи земјоделци има овде шо се секираш Диме, ќе ти најдам некоја да си садите краставици заедно хахахах

А бтв му фалев на некој? Три дена ме нема на форумов хахахха изгледа никој не приметил ! Smile Shocked Mad Razz
абе мене ме испровоцира реченицата во твојот потпис затоа
а јас мислев дека само 1 ден те немаше а не цели 3 Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 17, 2008 4:09 pm

сфатив тоа за потписот неврмајнд Smile


а ме нема 3 дена, во сабота бев во крушево на екскурзија, а вчера УЧЕВ да се пофалам. Во петокот не најдов за сходно да се приклучам, со друштвото лумпував и така. Ама денес се’ ќе надохнадам ххаха

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Пон Ное 17, 2008 4:12 pm

Ехее денес како се расприкажавме .. туку ајј да се договориме после да дојдеме во исто време ? Кажете термин Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:36 am

Го ка знаеш ли што?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:40 am

Кажи .. баш сакам да знам =) не ме ставај во неизвесност
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:42 am

Таман кажав дека не оговараат другариве од форум кога ете ти отварам на она кај што збориме на англиски, онака да проверам што е ново. Кога што да видам! Ме оговарале ме оговарале..а оној иво па ццц ќе го убијам...му се пушта бугарката се извињавам вака ама стварно Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:43 am

[G]irL4[E] напиша:
Таман кажав дека не оговараат другариве од форум кога ете ти отварам на она кај што збориме на англиски, онака да проверам што е ново. Кога што да видам! Ме оговарале ме оговарале..а оној иво па ццц ќе го убијам...му се пушта бугарката се извињавам вака ама стварно Smile
ее хаха ти сега ли примеќаш каков разговор се одвива таму ? требало да дејствуваш порано
туку не го даваме иво за БГ Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:43 am

е ајде де...јас божем имав поверење...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:45 am

[G]irL4[E] напиша:
е ајде де...јас божем имав поверење...
e сега можеби и тој има поверение во нас ама кога ќе види што дискутираме ќе не печи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:47 am

ама ако...знае он дека намерно го правам ова хаххах бистар е Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:47 am

[G]irL4[E] напиша:
ама ако...знае он дека намерно го правам ова хаххах бистар е Smile
не мора ти да кажеш ... зошто се издаваш така? ама ајде биде таа веќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   Вто Ное 25, 2008 4:49 am

еј гока знаеш ли што?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Шуш - буш муабет   

Вратете се на почетокот Go down
 
Шуш - буш муабет
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: