CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Сре Окт 22, 2008 9:04 pm

Каква ќе биде вашата реакција ??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Сре Окт 22, 2008 9:07 pm

знаеш што ке направам?ке ги отерам кај што не треба(извинете за некултура),
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Сре Окт 22, 2008 9:28 pm

па нормално , и мојата реакција би била таква Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Чет Окт 23, 2008 5:58 pm

HEHE JAS SUM SI MAKEDONEC I ZASEKOGAS KE BIDAM MEKEDONEC I NIKOGAS NEMA DA GO PREDADAM TOA VO NIKOJ SLUCAJ A AKO NEKOJ MI RECE TAKA EDNOSTAVNO KE SI ZAMINAM TOA SI E NEGOVO MISLENJE I NEKA SI MISLI KAKO SAKA
Вратете се на почетокот Go down
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Пет Окт 24, 2008 2:31 pm

jas nema da se zamaram znam deka sum makedonec i toj nekoj moze da si zbori deka jas sum grk ili srbin ili bugar kolklu saka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Пет Окт 24, 2008 2:33 pm

така е спасе се сложувам со тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Пет Окт 24, 2008 3:44 pm

Па што ако ми каже. Сигурно тој не знае подобро од мене што сум. И само можам јасно да му одговорам дека јас сум горда МАКЕДОНКА!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Нед Окт 26, 2008 2:32 am

Ќе го прашам има ли температура?!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Нед Окт 26, 2008 12:30 pm

најискрено нема ништо друго освен една дебата. Ако има муда тоа да ми го рече зашто јас имам муда толку големи што имаат свој муда и мудата на мојте муда се поголеми од секој грк и бугарин Very Happy Smile Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Пон Окт 27, 2008 4:27 pm

Pa niso posebno ne bi napravila mozebi da ..bi se iznervirala i bi mi bilo neprijatno ali jas sum si toa sto sum i bas mi e gajle kako ke me narece nekoj...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Вто Окт 28, 2008 2:53 am

ќе ме здоболи петко за они што ќе кажат,инаку во себе моз би ги опцул едно 101 ама во себе,за да не испаднам некултурен хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Чет Окт 30, 2008 3:47 pm

абе диме си знаеме ние што сме па некој што сака нека си збори него проблем ако има нешто против...хехе се знамее ние кој сме а кој се тие....
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   Вто Дек 23, 2008 11:01 pm

ауууууфф леле не ми отварајте вакви теми се нервирам до коска би му е.. мамето у .. п..тит тит тттттттт ииитт незнам еј ама многу би се изнервирал а посебно кога гледам некој македонец да се праи со сила србин или бугарил Резилллл голем ај поз неможам се нервирам на вакви теми кога праам муабет Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што би направиле доколку ви речат : Ти си бугарин , србин , грк ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Свет, случувања, македонска дијаспора-
Отиди до: