CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Kое животно најмногу го посакувате?

Go down 
АвторПорака
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Kое животно најмногу го посакувате?   Нед Ное 02, 2008 4:51 am

Kое животно најмногу го посакувате а немата услови да го чувате и зошто? пример јас сакам да чувам тигар ама кај нас во нашиве околини нема услови за тоа пошто тие знаат и да бидат арогантно позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Пон Ное 03, 2008 5:26 pm

најмногу посакувам зајачиња,ама немам многу услови за да чувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Вто Ное 04, 2008 5:11 pm

јас посакувам едно добри и кротко јагненце...хахах tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Саб Ное 08, 2008 4:17 pm

Куче и тоа вучјак мислам дека најлесно е да ги издресираш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Саб Ное 08, 2008 4:26 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Нед Ное 09, 2008 2:52 pm

хехе иво со вака многу бесни зивотни сакаш
од куче нема нисто поубо за мене alien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Вто Ное 18, 2008 5:56 pm

абе иво шо не си го купиш лавчево(ама мало е )?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Вто Ное 18, 2008 10:13 pm

Иво напиша:

што мора да купува лав или лавче кога он и така е цело лавиште му нема рамен...хаха иво инаку ќе беше убаво само да си ја средеше кожата да си ја затегнеше малце повеќе,инаку колку што гледам многу си симпатичен...иако малце страшен али нема врска,тоа само онака сакаш да изгледаш страшен ...


Јас сакам две делфинчиња машко и женско и тоа заљубен пар flower lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Чет Ное 20, 2008 12:14 am

вечен романтичар..Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   Нед Ное 23, 2008 4:37 am

[G]irL4[E] напиша:
вечен романтичар..Smile


е да така е романтичен е ова лавчето и на овој свет и на тој другиот свет.... хахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Kое животно најмногу го посакувате?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Kое животно најмногу го посакувате?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Животни-
Отиди до: