CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што мислите за членот над вас ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 02, 2008 6:17 pm

ајде искоментирајте ме мене прв хехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 02, 2008 6:52 pm

соте е паметно дете без мозок кој многу го почитувам зашто многу ми помага
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 02, 2008 10:22 pm

Иво е откачен Скопјанец кој е најзаслужен за тоа што имам каде да се испразнам од дневните обврски, нервози Smile Благодарам Иво Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 02, 2008 11:50 pm

Гока е супер типка од Струмица и мнооогу придонесува за добрата забава на форумов!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 02, 2008 11:54 pm

Магде е прекрасна поетка што има познавања од секоја област Very Happy а само физиката и е слаба страна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Пон Ное 03, 2008 12:43 pm

Za mene i dvete ste prekrasni:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Пон Ное 03, 2008 4:06 pm

Благодарам Very Happy
а иначе еве скоро за сите искоментирав па ајде да не останеш покуса и ти Wink
Плавушка е добра домаќинка која што не спаѓа во тие глупите плавуши
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 5:07 pm

Ти само коментираш па се’ тебе треба да те коментираат хеххех

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 5:53 pm

[G]irL4[E] напиша:
Ти само коментираш па се’ тебе треба да те коментираат хеххех
па коментирај ме
магде пак ли да те коментирам ? Сезнајката што се радува на кумановски снег Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 6:41 pm

Гока е феномен од девојче(како мала сигурно многу држела фен затоа хих).многу ми помага и многу придонесува за форумот..коа ќе се уклучам гледам цела страна нови теми...хх.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 6:44 pm

Иво напиша:
Гока е феномен од девојче(како мала сигурно многу држела фен затоа хих).многу ми помага и многу придонесува за форумот..коа ќе се уклучам гледам цела страна нови теми...хх.
немој сега ми оставаш поголем предизвик со својот коментар ... и сега ќе имам поголема должност да го оддржам тоа мислење кај тебе секогаш и секогаш кога ќе го отвориш форумот да има по цела страна нови теми...
АЈ ЌЕ СЕ ПОТРУДАМ ДА БИДЕ ТАКА НАВИСТИНА Wink


ај јас пак да прокоментирам ... најзаљубениот што го имам сретнатно е Иво, ведро момче,вицкасто Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 6:46 pm

Во врска со мислењата,јас никогаш не се форсирам па зашто друг да терам да форсира??Ти си дојдена доброволно и благодарен сум на тоа што ми помагаш.фала ви

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Саб Ное 22, 2008 6:54 pm

Иво напиша:
Во врска со мислењата,јас никогаш не се форсирам па зашто друг да терам да форсира??Ти си дојдена доброволно и благодарен сум на тоа што ми помагаш.фала ви
Оние кои на сила од мене бараат да пишувам по цел ден на нивните форуми не ги ни фермам ... не се сеќирај админе јас пишувам бидејќи имам желба и ми е убаво, интересно и се чувствувам задоволна кога ќе ви кажам нешто повеќе, ќе споделам нешто со вас итд.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 23, 2008 12:52 am

Амбициозната по форуми! Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   Нед Ное 23, 2008 2:01 am

[G]irL4[E] напиша:
Амбициозната по форуми! Wink
ау ау .. што ли нема да чујам од вас Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за членот над вас ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за членот над вас ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: