CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Каде Учите ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Каде Учите ?   Сре Окт 22, 2008 9:07 pm

каде учите?која година,одделение сте?кој град,смер,клас?
Јас учам во С.О.Е.П.Т.У - Кузман Јосифоски - Питу и сум 2ра година
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Сре Окт 22, 2008 9:10 pm

јас сум шесто учам во васил главинов во Ск
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Сре Окт 22, 2008 9:14 pm

јас моментално студирам на економскиот факултет Св"Кирил и Методиј" и тоа втора година машала
еј френдови дај поплукате ме да не се урочам Wink


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:31 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Сре Окт 22, 2008 9:22 pm

Одлично Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Чет Окт 23, 2008 12:26 pm

Jas studiram na Amerikan College
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Чет Окт 23, 2008 1:07 pm

jas sum si elektas so se tapija sredno elektro SETU na grad skopje "mihajlo pupin" a ega na elekro (sega FEIT) i sum vtora goidina:D
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Чет Окт 23, 2008 1:12 pm

ооо па и јас учам сеуште во Михајло Пупин сега сум 4-та година..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Чет Окт 23, 2008 1:18 pm

hehe i kako e bratko uste li e diki(efto) direktor koj ti e klasen hehe i pozz go kiki (kire) profesorot od alfa ke mu tekne koj sum
Вратете се на почетокот Go down
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Окт 24, 2008 1:56 pm

Па мора дики да биде директор уште зашто билето се знае со Бране ...уште 20 години му претстои оваа кариера на ефто наш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Окт 24, 2008 2:33 pm

hahahahahah da zivee diki inace i jas si ucam vo cetu-skopje "mihajlo pupin"-skopje
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Окт 24, 2008 3:23 pm

jas ucam na ekonomski fakultet vo skopje...i sum 2ra godina ..i pozzz kolegaaaaa dimkooo Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Окт 24, 2008 6:45 pm

учам на пмф прва година сум...поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Окт 24, 2008 11:07 pm

позз до сите образувани френдови...а посебно до колешката ивана,а потоа до останатите SmileVery Happy


Последната промена е направена од Dimce* на Вто Окт 28, 2008 4:32 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Саб Окт 25, 2008 1:48 am

Се губам овде покрај вас Embarassed
О.У Никола Вапцаров ама ај уште оваа година и ќе се мавнам од таму Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Саб Окт 25, 2008 11:38 am

па нема врска..сите сме биле осмо одделение,сите сме биле и 6-то и 5-то..нема причина за срамењеSmile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Окт 26, 2008 2:21 am

Гимназија „Гоце Делчев“ - Куманово, 1ва година Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Окт 26, 2008 5:12 pm

Jas ucam vo SETU "Mihajlo Pupin" i sum 4-ta godina
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Окт 26, 2008 7:03 pm

hehe pozz bratko i jas zavrsiv tamo nazakon skolo sme nama sto KOCE USTAV :p
Вратете се на почетокот Go down
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пон Окт 27, 2008 6:32 pm

добро де и јас сум шесто па што..има време ке пораснеме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пон Окт 27, 2008 10:35 pm

da da сите растеме и мора д пораснеме и да знаете уживате додека сте мали не е навреда да ти речат еј мали зошто како се зголемуваат годинките така се зголемуваат и проблемите хехе позз
Вратете се на почетокот Go down
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Пет Ное 07, 2008 10:12 pm

срамота еј ми го вреѓате сколото ејјјјјјј не ми се верува КОЦЕ бе КОЦЕ не Михалјо Пупин КОЦЕ е бренд тоа не се менува јас иначе таму студирам хаххахаSmile
учам учам
Еј и уште несо тој Ефто корења пусти во тоа сколо да .....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Vale

avatar

Female Број на мислења : 15
Age : 24
Локација : Скопје
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Ное 23, 2008 4:40 pm

јас учам во Пенко (т.е Петар Здравковски Пенко)...ако сте слушнале за него.... зашто обично кој не живее во Чаир или Бутел...не го знае Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.valerija-penko.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Ное 23, 2008 4:41 pm

Vale напиша:
јас учам во Пенко (т.е Петар Здравковски Пенко)...ако сте слушнале за него.... зашто обично кој не живее во Чаир или Бутел...не го знае Smile
Пенко интересно звучи ... не сум го знаела ама сега го запознав Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Нед Ное 23, 2008 6:20 pm

мило ми е што се запознавме хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   Вто Дек 02, 2008 11:12 pm

Јас си учам у СУГС Георги Димитров - гимназија и сум 3та година Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Каде Учите ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Каде Учите ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: