CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
GRKOVSKI

avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 28
Локација : CENTO
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 2:26 pm

Знам дека е рано ама
NIGHT CLUB "STYLE" и оваа година ве кани на
незаборавна новогодишна забава


Заинтересираните нека писат на форумов на темава и после GRKOVSKI и ICEMAN се ке ви обајснат т.е. и кога ке биде известен администрторот за тоа ке ви каже.
ПОЗДРАВ ДО СИТЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 2:33 pm

токму така, значи како сто кажа Grk и оваа година како минатата STYLE ке нуди новогодишна журка тоа е се за сега, а подоцна ке ве известиме за подетални информации...(night club STYLE се наога во автокоманда во трговскиот т.е. до Аstra)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 4:03 pm

Специјално со автобус ќе дојдеме цело друштво ( сите 35 души Wink)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 7:35 pm

не вреѓај повеќе сме хехе.ќе се договориме..само да бидат 2 вечери
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 7:43 pm

Се работи на случајот да бидат 2 вечери, а се надеваме дека ке имаме и гости односно бенд кој ке не забавува со жива свирка (не е нисто сигурно но е во план) минатата година беше лудница нека каже Иво он најдобро знае...хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Ное 03, 2008 10:54 pm

па вие официјално сте пијани. има 2 месеци до нова година. божеееееееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Ное 04, 2008 2:00 am

абе они се добри,само иво ако почне да ви кажува има за што да збори за претходната луда ноќ,посебно за иво беше посебна и незаборавна се надевам хахаха

бај д веј иво за нова година бесе прогласен за најголемиот пијаница и најголемиот бељаџија хаха се шалам

еве и јас бев топ беше позз френдови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Accko-DJ ZU4KAMale Број на мислења : 2
Age : 27
Registration date : 2008-11-07

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Ное 07, 2008 4:50 pm

ДА да а ке ве забавува DJ ZU4KA и по се изгледа бендот(уште сме во преговори и некои проби се организираат) ке се пушта се и сешто, и бендот ке свири по ваша желба, од секој жарн, за сечиј вкус.
А што се однесува за атмосверата, значително ке биде поткрената со VIDEO-BIM, Music-Light show, flusrasent neon, extra Blinker's, и можеби SMOKE MACHINE, за што се ке се погрижи организацијата на


................................. NIGHT CLUB .................................

................................. ***STYLE***.............................
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Ное 07, 2008 6:59 pm

Accko-DJ ZU4KA напиша:
ДА да а ке ве забавува DJ ZU4KA и по се изгледа бендот(уште сме во преговори и некои проби се организираат) ке се пушта се и сешто, и бендот ке свири по ваша желба, од секој жарн, за сечиј вкус.
А што се однесува за атмосверата, значително ке биде поткрената со VIDEO-BIM, Music-Light show, flusrasent neon, extra Blinker's, и можеби SMOKE MACHINE, за што се ке се погрижи организацијата на


................................. NIGHT CLUB .................................

................................. ***STYLE***.............................


еј ацко се супер,што планирате уште од сега,ама само ако не биде ништо тешко вас,тек тогаш посебно ако дојдеме ние,мислам кумот димитар и кумашинот иво и уште нешо,глејте да имате коктели за ВИП гостите хахах lol! позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Accko-DJ ZU4KAMale Број на мислења : 2
Age : 27
Registration date : 2008-11-07

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Ное 08, 2008 1:57 am

uzivaj bratce, se ke se znae do 15ti ovoj mesec, jas mislam deka e najdobro se da se ubavo isplanira, za se da bide ok za najvaznata i najludata vecer vo godinata
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Ное 08, 2008 5:44 pm

ќе вииме бе не се брзаме ние..средете се поканете доаѓаме..не се сомневам јас у вас..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 02, 2008 10:48 pm

за нова година со друштво од 25-30 души у некој кафич ако ни дадат под кирија за 2 дена, а ако не ќе бараме стан Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 02, 2008 10:49 pm

ејј стварно бе..и јас барам стан барам ама никако да најдам...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 02, 2008 11:20 pm

Абее ние организиравме веќе 38 души у кафана за две вечери =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Сре Дек 03, 2008 1:13 pm

иии малку за една па за две.. Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Чет Дек 04, 2008 12:08 am

[G]irL4[E] напиша:
иии малку за една па за две.. Smile
Aбе праевме муабет и за трета вечер .. ама има време до тогаш .. ние да ги преживееме првата и втората а за трета секако дека ќе има Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 05, 2008 11:29 pm

ццц пијаници хехехе да допиете тоа што ќе остане Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 05, 2008 11:30 pm

абе луѓе а зашо уствари славиме нова година. мене на пример секој викенд ми е ко да е нова година Wink хихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 05, 2008 11:30 pm

хахахха блазе си ти

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 8:50 pm

Нова Година ти е ден за кој трошиш највеќе пари,се правиш флека од пиење,утредента не се сеќаваш..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 9:05 pm

не бе иво грешка си.
нова година е ден на кој си со тие кои ги сакаш, кои ти значат, ден на кој пиеш (а не мора да се начукаш), и се забавуваш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 9:10 pm

абе за тоа дека сум со тие што ги сакам да..точно е но ај размисли колку пари се фрлаат за тој ден

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 9:14 pm

па добро се фрлаат многу пари, тоа е точно, али проводот мене ми е скоро ист (скоро) Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 10:17 pm

скоро поскоро најсоро...иде нова годинааа! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 06, 2008 10:38 pm

ај сеа уште е рано али 2 недели пред нова година ме фаќа една еуфорија..ни мми се учи ни ништо

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: