CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next
АвторПорака
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Нед Дек 07, 2008 4:25 pm

еее мене уште денес ме фати еуфорија. украсив дома и сеа едвај чекам да дојде 30ти Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Нед Дек 07, 2008 4:26 pm

ее јас уште не украсив..мора да завршам и тоа деновиве Smile моментално бирам нова елка еххехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Чет Дек 11, 2008 9:26 pm

Ние лани купивме елка нова .иначе ми се праи мерак на бела елка

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 12, 2008 2:46 pm

Ви се чудам на дискусијата .. Опасни пијаниции сте вие овде брее. Smile
Знаете дека нова година може да се помине најевтино и економично а сепак ФЕНОМЕНАЛНО !Па за убав провод не е потребно само алкохол и фрлени пари за се и сешто ама ете тоа така останало и така го тераме ние секоја година.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 12, 2008 4:26 pm

веќе почна да ме боли глава за тоа како и каде ќе славиме нова година...за беља јас се нафатив да организирам

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 12, 2008 4:31 pm

Иво напиша:
веќе почна да ме боли глава за тоа како и каде ќе славиме нова година...за беља јас се нафатив да организирам
хаха јас секогаш сакам да организирам ама овој пат не се нафатив бидејќи сме многу и ќе настане збрка па бегам подалеку
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 13, 2008 6:15 am

Абе Дома Си е Дома Smile а ако се погоди на работа онда WORK нема НОВА ГОДИНА хаххаа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 13, 2008 3:43 pm

Глупо е на работа за нова година ама зависи од тоа што ќе го добиеш ако работиш тој ден Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Дек 15, 2008 9:25 pm

па мислам дека ке славам со девојчињата од мое одд.негде дома
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
b1g-b3n1

avatar

Male Број на мислења : 70
Age : 28
Локација : C:\WINDOWS\system32\Macedonia\Skopje\Cair\Topansko Pole...!!!
Registration date : 2008-11-28

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 19, 2008 4:17 am

Go Ka напиша:
Глупо е на работа за нова година ама зависи од тоа што ќе го добиеш ако работиш тој ден Razz

* Ако се плаќа добро идам не се мислам Smile само да не е работа пред PC пошто се е можно може ќе ми дадат некој проект да напраам па да биде готов за 01.01.2009 хаха или пак КЕЛНЕР хаха вреден работник Razz (што да ти кажам ме барат од сите страни хаха) и така ..! - Ако се погоди да работам онда за мене ке има други денови НОВА ГОДИНА ќе славам кога ќе сакам.. само ако имам MONEY.!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://vizito.net & http://dizajnkreativ.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Саб Дек 20, 2008 9:59 pm

Јас луѓе појма немам каде за Нова Година навистина уште ништо не се знае
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Нед Дек 21, 2008 2:10 am

Како бре само уште десет дена има а ти немаш појма каде ќе бидеш ... По се изгледа дома ќе си седиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Нед Дек 21, 2008 9:28 pm

ееееееејјјјјј па тебе одма паметот на најлошото ти бега немој така хехеххе Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Нед Дек 21, 2008 11:16 pm

Е ај ќе видиме. Ти ако си седиш и уживаш сега после на нова година ќе се нервираш сам дома
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Дек 22, 2008 10:44 am

комши ја најдов слободен простор и за ефтини пари..кај мене во подрум глуфците ќе праат забава ќе биде добро па ако си за ајде

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Дек 22, 2008 5:52 pm

хаха секако дека ќе си поминете најфеноменално ... и јас сакам да дојдам Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пон Дек 22, 2008 10:53 pm

eeeeeeee неможе сега бидејки ми викаше дека ке си останам дома и беше против мене "неможееее" хахаха се шалам ако сакаш дојди слободно има место ххххх Smile и уште нешто и сам да останам дома ке појдам кај некоја комшика што има врска нашата зграда е три влеза ке се најде некаде Smile ххахах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 23, 2008 2:45 am

Да да заборавив ти си ептен снаодлив ... во секоја ситуација наоѓаш излезе само незнам дали ќе го најдеш излезот од станот на комшиката хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 23, 2008 10:44 pm

хиххихихиих ццц еј погоди за до таму ке влезам ама незнам како ке излезам хахахах Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 23, 2008 10:45 pm

Па јас знам .. прочитана ми е оваа приказна Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 23, 2008 10:47 pm

ллелелел како радар да имаш се прочитано ти е уште нестасано во раце хеххехе Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Вто Дек 23, 2008 11:11 pm

Ајј ако сакаш ќе то ја раскажам целата вечер Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 26, 2008 12:09 am

А инаку сите договоривте кај ќе идете за нг?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 26, 2008 12:20 am

Да да ... па тоа зборуваме цело време .. ах те нема и не си во тек со работите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   Пет Дек 26, 2008 12:21 am

ќути ќути..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЛУЃЕ КАЈ ЗА НОВА ГОДИНА
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 3Отиди на страна : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: