CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Боби Андонов

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Боби Андонов   Пон Ное 03, 2008 4:14 pm

Неможам,а да не го спомнам Боби Андонов.Ке не претставува на детска евровизија во Кипар,на 22 ноември со песната 'Прати ми СМС'.Дали ке пее на англиски(Text me an SMS)не се знае.Инаку живее во Мелбурн,Австралија и има 14 години.Што мислите за него?колку шанси имаме во Кипар??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 03, 2008 5:23 pm

Детево е страва! Стварно има многу добар глас! Песните што му ги имам слушнато, многу ми се допаѓаат без исклучок! Мислам дека имаме шанси во Кипар!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 03, 2008 5:35 pm

јас мислам дека ке стигнеме 2-3 место,добра му е песната и на англиски,ама сепак поубаво звучи на македонски
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 03, 2008 5:56 pm

само погледнете... немам коментари

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 04, 2008 2:32 pm

еј некој може некако да ми даде линк за да ја симнам од боби-tell me it`s not over??плс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 04, 2008 4:48 pm

Ane напиша:
еј некој може некако да ми даде линк за да ја симнам од боби-tell me it`s not over??плс
па од Youtube си ја слегни ... ако незнаеш како прашај го батко ти сигурно ќе знае Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 04, 2008 5:18 pm

знае,ке му кажам.Фала..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Сре Ное 12, 2008 2:11 am

Леле многу ми се свиѓа темава ,би пишувала цел ден,го обожавам Боби прекрасно пее.Немам коментар за него се е најдобро,прекрасен глас,многу сладок изглед....совршено за на евровизија и мислам дека ке се избориме за добро место ....а ништо чудно и за прво.... Very Happy bounce Very Happy I love you ТЕ САКАМ Боби!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
monikБрој на мислења : 5
Registration date : 2008-11-12

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Сре Ное 12, 2008 3:00 pm

Здравейте, аз съм от България.
С Боби се запознахме във Кюстендил. Останах много очарована от това дете.
Господ му е дал голям талант, дано му даде много здраве и късмет.
А за Детската Евровизия - аз и всички деца от вокална група "Точно време" град Бургас /които също много харесват Боби/ ще гласуваме за песента на Боби, не защото се познаваме, а защото наистина песента много ни допадна и смятаме, че Боби трябва да е на първо място.
Желая му много, много успехи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Сре Ное 12, 2008 5:34 pm

monik напиша:
Здравейте, аз съм от България.
С Боби се запознахме във Кюстендил. Останах много очарована от това дете.
Господ му е дал голям талант, дано му даде много здраве и късмет.
А за Детската Евровизия - аз и всички деца от вокална група "Точно време" град Бургас /които също много харесват Боби/ ще гласуваме за песента на Боби, не защото се познаваме, а защото наистина песента много ни допадна и смятаме, че Боби трябва да е на първо място.
Желая му много, много успехи.
ви благодарам на вашиот глас ... и така треба да се вреднуваат песните ... според убавината и гласовните способности а не на прв план да биде политиката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Сре Ное 12, 2008 10:00 pm

ова ти се вика еден на којзнае колку жители...всушност Бг отсекогаш не подржувале на евросонг па ќе видиме како ќе биде оваа година.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Чет Ное 13, 2008 3:20 pm

леле ани4ка,дај да склопиме договор да си го поделиме Боби,а??хехе
бтв стопати му кажав на брат ми да ја симне од youtube па да ја направи мп3,а он вика еве сега,еве сега и чекам 2-3 дена!!цц
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Чет Ное 13, 2008 4:34 pm

Мрза...мани гоSmileSmile се шалам Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Чет Ное 13, 2008 4:53 pm

Ane напиша:
леле ани4ка,дај да склопиме договор да си го поделиме Боби,а??хехе
бтв стопати му кажав на брат ми да ја симне од youtube па да ја направи мп3,а он вика еве сега,еве сега и чекам 2-3 дена!!цц
јас ја имам веќе ... дај ќе му ја пратам по мсн Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 17, 2008 8:01 pm

леле вчера го даваа боби на тв,ја одма се залепив за телевизорот..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 2:44 pm

Боби на Златно Славејче - Насмевни се
Незнам дали ја знаете песната ама еве ви ја Wink
Уживајте ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:30 pm

Најискрено првпат го слушам детево како пее али одлично е нема што .... да бидам искрен пред тоа немам слушнато за него .... и уште нешто ај замолете ја бугарката да пишува на македонски хахаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:31 pm

Комита толку ли не пратиш што се случува во македонија во областа на музиката .. ама добро и да не го знаеш сега ќе го запознаеш Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:42 pm

леле бе оваа недела(или претходната??)има/ше златно славејче..леле ми се оди....ама за жал нема...шмрк
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:42 pm

Да да ке го запознаам сигурно а за пратење слабо ако ми дојде некоја информација до рака арно ако не ништо Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:43 pm

Ane напиша:
леле бе оваа недела(или претходната??)има/ше златно славејче..леле ми се оди....ама за жал нема...шмрк
е толку помина веќе ...

eве уште нешто


Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:45 pm

го видов неговиот хи5 и е во кипар...епа ај срекно,се надевам дека ке освоиме добар пласман..каков пејач-таква песна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 4:46 pm

Ane напиша:
го видов неговиот хи5 и е во кипар...епа ај срекно,се надевам дека ке освоиме добар пласман..каков пејач-таква песна
да да веќе отиде и да навиваме за него и да се надеваме дека ќе успееме да достигнеме нешто повеќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Вто Ное 18, 2008 5:48 pm

како што гледав на една страна кои песни ке одат на евровизија,шансите ни се многу големи..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Сре Ное 19, 2008 11:33 pm

Кога? Каде? Кој? По кој повод? Лелееее како не сум гледала...Sad

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Боби Андонов
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 4Отиди на страна : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: