CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Боби Андонов

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Чет Ное 20, 2008 2:05 am

Ane напиша:
како што гледав на една страна кои песни ке одат на евровизија,шансите ни се многу големи..
се ќе видиме дури на 22 ноември ... секако дека ќе гласаме и ќе стискаме палци за Бобчо Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пет Ное 21, 2008 10:12 pm

www.belgovision.com-погледнете само какви се песниве..
Утре евровизија!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пет Ное 21, 2008 10:58 pm

Ane напиша:
www.belgovision.com-погледнете само какви се песниве..
Утре евровизија!
аха ќе гледаме =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 2:51 pm

Никој да не го пропушти боби вечер! Smile Сите пред тв хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 4:06 pm

да,да нема да пропуштиме....барем за мене си знам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 4:42 pm

пеело детево секоја чест хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 4:49 pm

@komita@ напиша:
пеело детево секоја чест хехех

Е што нели пее? Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 6:58 pm

[G]irL4[E] напиша:
Никој да не го пропушти боби вечер! Smile Сите пред тв хехе
Јас ќе го пропуштам .. нема да сум дома ... ќе одам на роденденовци ама можеби таму ќе чуеме што ќе направи бобчо


инаку ајде да гласате овде до вечер
http://www.belgovision.com/index_f.php?id=4710

а еве ви и едно видео да гледате Wink

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 9:49 pm

јас веке гласав,боби е во предност има 800 гласа....па можно е да победиме,освен ако не е вмешана политиката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Саб Ное 22, 2008 11:29 pm

пола гласови се од публика а пола од жири...пак местенки!

Инаку Боби супер испеа, исто и србија, русија, украина, па и малта. Тие неколку земји се мојата топ 5 листа.

Малта најмногу!


Edit: Дима Билан!!!!!! Секоја чест! Го обожаФам!!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 2:32 am

Песнава која победи е катастрофа ...подобро баладата на белгија да победеше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 12:10 pm

Тепаше најглупата песна според мене годинава...Sad

Петто место сме! Браво Боби!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 1:20 pm

[G]irL4[E] напиша:
Тепаше најглупата песна според мене годинава...Sad

Петто место сме! Браво Боби!

а што повеќе може да се очекува ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 1:42 pm

па можеше и трето да сме без никаков проблем.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 2:17 pm

[G]irL4[E] напиша:
па можеше и трето да сме без никаков проблем.
може ама кој ти дава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 6:37 pm

Самите си се уништивме на крај, кога дадовме поени на Малта и се искачија пред нас.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 8:16 pm

Здравейте!Аз съм Саманта и съм от България.Много харесвам Боби...има страхотен глас и е много,много красиво момче I love you Embarassed .Гласувах за него вчера,но за съжаление спечели Грузия Crying or Very sad . Те не заслужаваха!Много исках Боби да спечели.Самата аз съм полу македонка.
Много се възхищавам на Боби.Толкова много го харесах,че чак потърсих информация за него в Wikipedia и разбрах някои неща,които ме интересуваха.Бтв той е колкото мен Wink . (kiss)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 8:23 pm

Добредојде на форумот Саманта.доколку си пола македонка пробај пишувај барем малку на македонски

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 8:42 pm

Ами полу македонка съм,но не знам македонски.Разбирам го,но не мога да го говоря или пиша Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 9:12 pm

Ок,ќе направиме исклучок за тебе.Ти посакувам пријатен престој.јас сум иво и сум администратор на форумот.поздра.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Нед Ное 23, 2008 9:42 pm

Благодаря Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 24, 2008 1:00 am

Samantha напиша:
Благодаря Smile
eej се надевам дека ќе не дружиш и нема да биде проблем тоа што пишуваш бугарски Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 24, 2008 3:55 pm

ајде бе не е фер најглупавите победија.песна од три збора...не е фер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 24, 2008 8:35 pm

Ами според мен всичко е било нагласено.Как иначе тея,които бяха най-зле ще спечелят?Трябваше Боби да спечели Crying or Very sad .Пратих 6 SMS-а!!Не беше честно!


Ааа..как мислите?Боби е много красив нали? :] I love you Embarassed Rolling Eyes ..хах..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   Пон Ное 24, 2008 8:42 pm

хехе сите женски лудувате по него...

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Боби Андонов   

Вратете се на почетокот Go down
 
Боби Андонов
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: