CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 cod4(call of duty 4)

Go down 
АвторПорака
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 26
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: cod4(call of duty 4)   Вто Ное 04, 2008 12:39 am

колку ја играте оваа игра и колку ви се свига Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: cod4(call of duty 4)   Сре Ное 05, 2008 3:00 pm

па искрено овој 4 дел не го знам,инаку 2 дел највеќе ми беше интересен и го играв почесто, и ја вртев неколку пати за месец дена,тогаш кога ја имав не станував од комјутер по пет саати хахах lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: cod4(call of duty 4)   Саб Ное 08, 2008 7:57 pm

Dimce* напиша:
па искрено овој 4 дел не го знам,инаку 2 дел највеќе ми беше интересен и го играв почесто, и ја вртев неколку пати за месец дена,тогаш кога ја имав не станував од комјутер по пет саати хахах lol!

e da Dimce* ja pred nedela dena pak go projdov (po koj znae koj pat) 2 del...ali 4-ov del...dobro se...ali najveke za mene sto fali e storijata, sto vikame filmt na igrata, a bas u 4kata toa go nema mnogu...recisi ic.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: cod4(call of duty 4)   

Вратете се на почетокот Go down
 
cod4(call of duty 4)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Компјутери и технологија :: Игри-
Отиди до: