CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ИНДИЈАНЕЦ

Go down 
АвторПорака
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: ИНДИЈАНЕЦ   Вто Ное 04, 2008 8:41 pm

Отишол некој индијанец од дивината у град зашто разбрал таму имало некоја служба кај која можело да се смени името. Разбрал дека кај е таа служба пошол и уште на самиот влез го пречекал службеникот и му рекол:

- Добар ден господине! Како можам да ви помогнам?

на ова индијанецот му рекол:

- Сакам да го сменам своето име!

службеникот му рекол:

- Наваму господине.
и го понел во една соба и таму по средвањето на документите го прасал само како му е сегашното име, а индијанецот одговорил:

- Брзата стрела која што со голема брзина лета накај планината

службеникот рекол:
- Добро! а како сакате да Ви биде сегашното Ваше име?

индијанецот му одговорил само...:

- ФУУУЈ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
ИНДИЈАНЕЦ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Шеги :: Вицеви-
Отиди до: