CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум

Go down 
АвторПорака
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум   Вто Ное 04, 2008 8:53 pm

Драги и почитувани регистрани и нерегистрирани корисници на овој форум,

Овој проглас ви го пишува пополека затоа што знам дека поголем дел од вас чита бавно. Имено сакаме да ви кажам дека во тек е новата перачка на пари. Се пприбираат парични средства кои ќе бидат испрани на 35 декември оваа година, а ќе бидат веќе суви наредната година, односно на 31 фефруари.
Заинтересираните можат да ги вложат своите парични средства најдоцна до петок 13 2008г. (до Нова година) кај модераторите на форумов. Парите ќе се операт и ќе се осушат, а своите вложувачи така опраните и осушените пари можат да ги подигнат на св. Никогаш.

Однапред ви благодариме за се!

Со пичит дом за "инвалидизирани" лица
БРЗИ И БЕСНИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум   Вто Ное 04, 2008 9:16 pm

хаха е ова е добро
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум   Вто Ное 04, 2008 9:17 pm

hhhahhhahhaa јако е SmileSmileSmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум   

Вратете се на почетокот Go down
 
П Р О Г Л А С!!! за сите што се регистрирани и нерегистрирани на овој форум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Шеги :: Вицеви-
Отиди до: