CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Ноќен Живот

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Ноќен Живот   Сре Окт 22, 2008 9:09 pm

Од кога почнавте да излегувате во град ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Окт 22, 2008 9:11 pm

епа мала сум за излегување во град,ама се врткам низ населба.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Окт 22, 2008 9:33 pm

и тоа е нешто Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Окт 22, 2008 9:46 pm

боље ишта него ништа како шо кажуваат србите,
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Чет Окт 23, 2008 9:59 pm

da ne znaete so ke ima interesno niz skopjevo vikendov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Пет Окт 24, 2008 2:15 pm

Викендов...што знам ај сеа какви прашања јас ја знам твојата шема ..јасно ми е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 30
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Пет Окт 24, 2008 3:27 pm

pa..ne sum nesto epten po semite .ama koa iskacam idam vo marakna poso e najubavo najopustena atmosvera ima.....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Пет Окт 24, 2008 5:33 pm

Јас излегувам во град секогаш ама така сеуште не сме тргнале да се журкаме по кафичи освен на родендени ... инаку си шеткаме обавезно петок, сабота
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Пет Окт 24, 2008 5:55 pm

еј маракана...многу ми се допаѓа местото затоа што и девојка ми и јас почнавме да слушаме рок и интересно е...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Нед Окт 26, 2008 3:05 am

У Куманово единствената дискотека моментално е Амнезија, од кафичите има повеЧе, најмногу се иде у Hacienda, Рупа итд. Друго се испозатворија последниве денови.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Ное 05, 2008 3:31 pm

[G]irL4[E] напиша:
У Куманово единствената дискотека моментално е Амнезија, од кафичите има повеЧе, најмногу се иде у Hacienda, Рупа итд. Друго се испозатворија последниве денови.
Сум чула за Амнезија а кафичи многу малку имате Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Ное 05, 2008 10:30 pm

еј магде нема за што да се секира,ке отворам јас со иво,кафич таму и тоа специјално самоз заради магде,да може повеќе да сетка хаха инаку јас сегде шетам,со личната картичка си немам гајле,а повеќе искачам по кафичи,на кафе,муабет едно друго и така,а поретко сум по дискотеките geek
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Дек 03, 2008 2:08 pm

хехех ако ако

море имало и овде доста дискотеки ама ова е најпознатата. Wink не ме жалете па вие толку

студио, амнезија, хациенда, клуб..ќе се најде некоја Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Дек 03, 2008 2:11 pm

Dimce* напиша:
еј магде нема за што да се секира,ке отворам јас со иво,кафич таму и тоа специјално самоз заради магде,да може повеќе да сетка хаха инаку јас сегде шетам,со личната картичка си немам гајле,а повеќе искачам по кафичи,на кафе,муабет едно друго и така,а поретко сум по дискотеките geek
не го слушај жити мене

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Дек 03, 2008 2:15 pm

зашо бе? хеххе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Дек 03, 2008 2:16 pm

пази го што сака да каже..ќе отворел кафич фраерот..после сака да каже има лична карта као полнолетен..да ти пукне жолчка

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Сре Дек 03, 2008 2:24 pm

немој така да го оговараш, ќе се налути

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   Чет Дек 04, 2008 12:04 am

[G]irL4[E] напиша:
немој така да го оговараш, ќе се налути
Ауф ауф .. од кога толку почна да го браниш џоџо ? Shocked Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ноќен Живот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ноќен Живот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Ноќен живот-
Отиди до: