CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Што мислите за полагањето на годишните тестови???

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 2:59 pm

насловот на темата кажува се..очекувам ваши мислења
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 24
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 3:08 pm

Тешко на учениците! Ете тоа мислам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 3:48 pm

Навистина тешко богами а посебно на матурантите.. незнам што ке правиме кога беше протестот многу малку излеговме и сега ништо ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 3:50 pm

Абе што има везе..ќе бидеме и другата година 3...барем нема да ги трошиме нашите за книги за на факс
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 27
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 3:52 pm

ејјј имаш право а јас па се секирам што ке правиме ... Повторувањето е мајка на знаењето нели.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 24
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Ное 08, 2008 4:01 pm

hahaaaha да SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Чет Ное 13, 2008 3:29 pm

ајде за мене ке биде лесно,6 одд сум не е толку тешко,ама за вас поголемите.оффф ..МОЕ МИСЛЕЊЕ :НА ШЕСТИТЕ ОДДЕЛЕНИЈА НЕ ТРЕБА ДА СЕ ДАВААТ ТЕСТОВИ ЗА ПОЛАГАЊЕ,ЗАТОА ШТО УШТЕ НЕМАМЕ КНИГИ И УЧИМЕ ОД ТЕТРАТКИ,А НЕ Е ИСТО ОД ТЕТРАТКА...А ИНАЧЕ ВООПШТО НЕ ТРЕБА ДА СЕ ДАВААТ ТЕСТОВИ..КОЈ ШТО ЗНАЕЛ ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА УЧЕБНА ГОДИНА,ЗНАЕЛ(НЕЗНАЕЛ,ТОА МУ Е ) И МУ Е СТАВЕНА ОЦЕНКА.ШТО МАЈКА БАРААТ ДА ПОЛАГАМЕ??ТОРКОВЦИ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 26
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Сре Дек 03, 2008 1:36 pm

шо има да се каже?! се е кажано. тешко ср*ње.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Пет Дек 05, 2008 5:08 pm

и плус ти треба сите предмети да ги учиш,кој ти се падне тој
ајде бе што не ке измислат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 24
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Пет Дек 05, 2008 11:35 pm

глупости..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Дек 06, 2008 12:07 am

да де и ја тоа викам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
МончИ

avatar

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Пет Јан 16, 2009 4:25 pm

Али, ако добро разбрав, јас мислам дека петите и шестите одделенија нема да прават тестови од министерството... Question Exclamation
Како и да е, поголема глупост не можеле да измислат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Пет Јан 16, 2009 10:20 pm

Абе не ме интересира ни за 5ти ни за 6ти
јас знам дека ние ќе правиме ... ама нема да е тешко што се сеќирате Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
МончИ

avatar

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Јан 17, 2009 1:25 pm

Се надевам дека нема да е... А изгледа дека тестовите ќе бидат со заокружување на точен одговор од повеќе понудени Razz Така е полесно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Нед Јан 18, 2009 3:04 am

Ехеее тоа не да биде лесно ќе биде лимонада =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 24
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Нед Фед 22, 2009 12:11 pm

Е ај ќе видите дали ќе е лимонада...погледнете на интернет што се се бара! За двојка е потребно да се знае 70% од материјал, а за 5ка 90%Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   Саб Мар 21, 2009 1:27 am

Abe vi pravat filmcinja da ve zaplasat so ti e...ne se sekirajte pametni ste vie:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што мислите за полагањето на годишните тестови???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што мислите за полагањето на годишните тестови???
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Македонија и свет :: Образование и наука-
Отиди до: