CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 ДИМКОВА СЛАВА

Go down 
АвторПорака
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: ДИМКОВА СЛАВА   Саб Ное 08, 2008 7:30 pm

Како што е редот зашто овие 3 дена е Митровден и слава му е на диме редно е да му честитаме на човекот.ЕПа диме среќна слава нека ти е! за многу години!!! па вечер кај тебе со вино да се залие sunny
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Саб Ное 08, 2008 7:36 pm

Фала фала многу кумашине иво,инаку нема проблем за виното...хаха само ти дојди не се секирај,има да се налиеме до сто и едно шише и назад,ако има шанси да се вратиме во колосек... drunken geek pirat tongue
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Саб Ное 08, 2008 8:00 pm

Ееј ајдее Димее честитки .. За многу години и догодина кога ќе бидеме повеќе членови да ти дојдеме на именденот Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Саб Ное 08, 2008 9:44 pm

Go Ka напиша:
Ееј ајдее Димее честитки .. За многу години и догодина кога ќе бидеме повеќе членови да ти дојдеме на именденот Wink

ако ако гока,нема проблем,да знаеш уште од сега ќе чувам место за вас.... позз cheers lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Нед Ное 09, 2008 12:30 pm

Epa aj i od mene uste ednas Dime cestito slava i imenden pa drugata godina pak:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lover20

avatar

Male Број на мислења : 21
Age : 30
Локација : skopje
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Нед Ное 09, 2008 1:09 pm

диме бате и од мене нека ти е срекна славата нека ти донесе многу среќа и здравје на прво место па се друго ќе си дојде само по себе....


п.с. бате извини со не дојдов почнав да им пуштам музика и таман да тргнам гледам сатот 1....ама не се сомневам дека било лудо хехееј мајче беше ли тиVery Happy)))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Нед Ное 09, 2008 8:58 pm

фала фала многу да ви се врати,јас притоа ве благословувам дупло да ви се врати,инаку ловер беше и маичка.... хахах

и беше топ...баш види ги сликите на хи5 се надевам дека ќе се увериш хехехе Razz pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Пон Ное 10, 2008 1:08 am

i od mene cestita slava
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   Пон Ное 10, 2008 10:07 am

[quote="tamara"]i od mene cestita slava[/quote

фала тамара alien
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ДИМКОВА СЛАВА   

Вратете се на почетокот Go down
 
ДИМКОВА СЛАВА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Настани-
Отиди до: