CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА

Go down 
АвторПорака
GRKOVSKI

avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 28
Локација : CENTO
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Вто Ное 11, 2008 7:44 pm

ЕЈ ЛУГЕ АЈ СИТЕ НА АЦА ЛУКАС КЕ БИДЕ ЛУД И НЕЗАБОРАВЕН ПРОВОТ ТАТА КАЗАНО ТОП КЕ БИДЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Вто Ное 11, 2008 10:27 pm

Не го обожавам и не го слушам баш ... така да не планирам да одам на концерт па и во Скопје да дојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Сре Ное 12, 2008 3:27 pm

нвм...и онака нема да дојдам!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Сре Ное 12, 2008 3:46 pm

абе грк ти си луд..ќе одиш на аца а?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
GRKOVSKI

avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 28
Локација : CENTO
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Сре Ное 12, 2008 6:13 pm

АКО НАБАВАМ КАРТА ДО ТОГАС КЕ ИДАМ АКО НЕ КЕ СИ СЕДАМ ДОМА хехехе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Нед Ное 23, 2008 4:33 am

иво ти си луд бе море....тоа ти е најдобра журка...инаку да се пофалам бев на концертот и навистина ме воодушеви,пеачот аца лукас а нормално и луѓето кој што дојдоа да го проследат неговиот настап.... а и да се забавуваат со неговите песни...

топ си поминав се изнаиграв со сите..а и се изнасликав за успомен хаха lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Нед Ное 23, 2008 1:14 pm

Dimce* напиша:

топ си поминав се изнаиграв со сите..а и се изнасликав за успомен хаха lol!
бравос џоџо ... така треба
туку ќе ни дадеш ли слика за доказ дека си го видел аца лукас Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Нед Дек 07, 2008 10:43 pm

не би одела за жива глава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   Вто Дек 09, 2008 3:13 pm

Ane напиша:
не би одела за жива глава
хехе ама и да сакаш веќе нема
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА   

Вратете се на почетокот Go down
 
АЦА ЛУКАС НА 22.11 ВО МЕТРОПОЛИС АРЕНА
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Музика-
Отиди до: