CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Изрази за мсн

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Изрази за мсн   Вто Ное 11, 2008 11:11 pm

Знам дека на мсн има многу скратеници и изрази ама зборот ми беше дали користите
W ( we, mawe ... итн) или 4 ( 4овек, де4ко ... итн)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Вто Ное 11, 2008 11:30 pm

па понекогаш користа.....ххехе кога како ќе ми бидат жичките распоредени..хехе rendeer и антените lol!


Последната промена е направена од Dimce* на Чет Ное 13, 2008 1:26 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
janica12Број на мислења : 1
Registration date : 2008-11-12

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Чет Ное 13, 2008 1:07 am

My grandmother once told me:....if you want to be successful in life, forget about it because you are a fucking retard. bounce affraid
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Чет Ное 13, 2008 7:31 pm

4 мн ретко а w наместо бе за да биде малце пучтиво хехехе бар мене ми се чини дека е поучтива формата Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Нед Ное 16, 2008 2:10 pm

Како да не поучтиво ... тоа ми личи на лигавење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Нед Ное 16, 2008 5:36 pm

Go Ka напиша:
Како да не поучтиво ... тоа ми личи на лигавење

леле гока ама навреди сега,ццц срам да ти е,ама ако јас се согласувам со тебе а и те подржувам,хахаха bounce What a Faceмагде сега сигурно е Twisted Evil Sad хехехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Нед Ное 16, 2008 7:07 pm

Dimce* напиша:
Go Ka напиша:
Како да не поучтиво ... тоа ми личи на лигавење

леле гока ама навреди сега,ццц срам да ти е,ама ако јас се согласувам со тебе а и те подржувам,хахаха bounce What a Faceмагде сега сигурно е Twisted Evil Sad хехехех
абе што толку навредливо ... па не реков само за неа ... колку многу се тие што користат таквии изразии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Нед Ное 16, 2008 7:27 pm

еј имаш право само се лигават на мсн или нека зборат јасно и гласно или нека бркаат работа. Јас мислам дека не треба да се лутите затоа што ја збори вистината Laughing Cool
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Нед Ное 16, 2008 9:22 pm

@komita@ напиша:
еј имаш право само се лигават на мсн или нека зборат јасно и гласно или нека бркаат работа. Јас мислам дека не треба да се лутите затоа што ја збори вистината Laughing Cool
благодарам на поддршката.. ама сепак секој си има свои ставови и сфаќања така да не мора тоа да важи за секој
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 3:55 pm

хахахха е се лутам we таман работа ххеххххххххххихихиехеихи сеа намерно така ќе зборам, барем знам што ве нервира SmileSmileSmile се шалам we Razz

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 3:56 pm

[G]irL4[E] напиша:
хахахха е се лутам we таман работа ххеххххххххххихихиехеихи сеа намерно така ќе зборам, барем знам што ве нервира SmileSmileSmile се шалам we Razz
немали да научам и јас некоја твоја слаба точка, нешто да те нервирам и јас ..чекај чекај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 4:05 pm

Секој си има свое право што и како да користи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 4:06 pm

Plavuska напиша:
Секој си има свое право што и како да користи
Апсолутно! Ама ние само дискутираме и разменуваме ставови околу различни прашања Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 4:07 pm

Аааааааа во ред
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 4:19 pm

покушаваме да бидеме дискутабилни Idea така ли се викаше? дискутабилни..

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 4:31 pm

[G]irL4[E] напиша:
покушаваме да бидеме дискутабилни Idea така ли се викаше? дискутабилни..
да да
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 5:48 pm

фаwaa lol!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Пон Ное 17, 2008 6:18 pm

[G]irL4[E] напиша:
фаwaa lol!
едноставно немам коментар ... се откажувам од оваа тема !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Вто Ное 18, 2008 4:52 pm

не употребувам ни w ни ништо освен 4(ч)и 6(ш)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Вто Ное 18, 2008 5:06 pm

Ane напиша:
не употребувам ни w ни ништо освен 4(ч)и 6(ш)
хаха освен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Вто Ное 18, 2008 5:08 pm

хаха..како си го реков тоа..освен 4 и 6...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Сре Ное 19, 2008 3:00 pm

Да да дискутабилни
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Сре Ное 19, 2008 11:25 pm

хихихахиахиаха најдискутабилни Wе! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Чет Ное 20, 2008 5:18 pm

Па кога ја отворив темава ќе ги трпам последиците lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   Саб Ное 22, 2008 2:58 pm

Така така...ај имаш среќа не сме толку строги па да ти оставаме трајни последици хехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Изрази за мсн   

Вратете се на почетокот Go down
 
Изрази за мсн
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: