CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Survivor-Srbija

Go down 
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Survivor-Srbija   Чет Ное 13, 2008 3:51 pm

Survivor Srbija штотуку почна,а веке има голем број гледачи.Учествуваат 11 мажи и 11 жени.Тие се борат за опстанок во Панама.По првиот ден,беа поделени во две племиња:Рока и Армада.Ако изгубат,вечерта имаат племенски совет,каде што еден член ке си оди од Панама,а на победникот му даваат имунитет или работи што му се потребни за опстанок на тој остров.
Членови на Рока:дарио чириќ,маја лазаревиќ,марија грубач,милош тодоровиќ,немања росиќ,огнјен јаневски,петар обрадовиќ,тамара јовичиќ,вања јелача и вања мандиќ
Армада:бојана-лукиќ-јовковиќ,душко ножиниќ,едита јанечка,хана страматовиќ,милош бугарчиќ,немања павлов,радослав видојевиќ,саша љубоја,татјана весниќ и вања радовиќ.Дали ви се допаѓа ова шоу и кој ви е фаворит?Јас навивам за Рока(само заради Немања росиќ-НАЈЗГОДЕН Е ) и многу ми се допаѓа ова шоу.Што мислите вие??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Чет Ное 13, 2008 4:47 pm

Јас сношти така го фатиф случајно на ТВ и ептен ми се допадна Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Пет Ное 14, 2008 11:36 pm

јас сум за рока,ама денес бе нема сурвивор,има филм жена-мачка...ееј ама сум изнервирана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Саб Ное 15, 2008 7:16 am

Само понеделник, вторник и среда мислам дека има
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Саб Ное 15, 2008 9:38 pm

леле,а вчера баш се накумив пред телевизор,и немаше..леле..Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Саб Ное 15, 2008 9:41 pm

Ane напиша:
леле,а вчера баш се накумив пред телевизор,и немаше..леле..Sad
па не може секој ден да ја има емисијата
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Нед Ное 16, 2008 6:39 pm

хехе глупости у боја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Пон Ное 17, 2008 8:06 pm

админ за тебе се глупости во боја,за некои не...кога не си во тек не ти е интересно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Саб Ное 22, 2008 4:51 pm

Абе имаат слободно време луѓето па не знаат каде да го потрошат...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Саб Ное 22, 2008 6:28 pm

Интересно ми е ама не го пратам ... Ане така да ми објасниш што се има случено ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Пон Ное 24, 2008 4:45 pm

па незнам одамна не сум го гледала(пропуштив една епизода)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Пон Ное 24, 2008 9:55 pm

Ane напиша:
па незнам одамна не сум го гледала(пропуштив една епизода)

еее тоа ли го сметаш за многу?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Сре Дек 03, 2008 2:58 pm

даа
ама не е фер секогаш кога се игра за имунитет победува Армада
а кога има некоја награда,победуваат Рока
е ај сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Сре Дек 03, 2008 4:10 pm

Звучи интересно али не сум гледала до сега..ке ме натерате и мене леле хах
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   Сре Дек 03, 2008 4:49 pm

ама се налутив и сега уште маалку ми фали да не го гледам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Survivor-Srbija   

Вратете се на почетокот Go down
 
Survivor-Srbija
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: