CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 11:42 am

Мене скоро сите ми недостасуваа бидејќи овде немаше никој Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 12:50 pm

да да се надевам дека сега ќе работиме со полна пареа затоа што имаме доста нови членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 3:03 pm

Ајде заврши тромесечие, сега би требало повеќе да сте на форум хеххехе. А бтв, зошто те немаше на форум Соте?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 4:00 pm

ICEMAN напиша:
Здравоооооооооо јас сум тука нов форумов е одличен уметничкото име ми е ICEMAN, а моето вистинско име мозе ке го откриеме подоцна, се надевам дека ке ми биде забавно тука и тоа е тоа
P.S. Аdminot, MengelE и TajfuN ми се многу добри пријатели поздрав и до вас

ICEMAN Mislam Deka Te Znam
ps sry za kirilicnoto posenje neso ne mi cini vetuvam deka ke go popravam ova Smile
i pozz do dimce administratorot ivo i taka Smile
ina4e i jas sum nov ama ne bas tuka sum 2nedeli Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 4:03 pm

нвм...добредојде Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ile-shorty

avatar

Male Број на мислења : 14
Age : 27
Локација : pred PC
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 4:03 pm

ауууууууу бе сеа ја видов има на страницаата да менис подршка флфлф
со никој не ми каза Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 5:25 pm

Пошо не си прашал хахаха
се шалам не никој не му текнало
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 6:09 pm

бизи сум уште иам 10 кеца за поправање ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 10, 2008 12:59 am

zdravo na site jas sum nov clen na ovoj ubav forum se nadevam deka ce me prifatete i deka dobo ce se druzime sportki ce se odnesuvame bez lutenje ce se kritikuvame i taka natamu
cao na site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 10, 2008 10:10 am

убаво да си поминеш тамара на форумот,инаку може да те викаме нагалено таме.... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 10, 2008 3:16 pm

Ееј тамара не се сеќирај ние не се лутиме и сме фер .. ама нема што да те убедувам со зборови - ќе видиш самата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 11, 2008 9:57 pm

здраво како сте луѓе????Форумов е топ поздрав4е па ке се друзиме Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 11, 2008 10:21 pm

Анчке ние сме супер .. Како си ни ти ? Се гледа дека си спремна за дружење и благодарам на пофалбата Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ani4kaБрој на мислења : 25
Registration date : 2008-11-11

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 11, 2008 10:28 pm

Супер сум си ...ина4е форумов е закон интересен за дружење,а ина4е секогаш сум спремна за дружење ....поздрав4е Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 11, 2008 10:35 pm

позз и до мене,се надевам дека многу убаво ќе си поминеш со френдовите од форумот.... бај д веј ти посакувам многу убав престој на >>>coolzone<<< позз аничке Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
tamaraБрој на мислења : 41
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 12, 2008 12:54 am

fala shto me pozdravivte i prifatefte Dimce vikaj me onaka kako na tebe ti se sviga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 12, 2008 2:19 am

tamara напиша:
fala shto me pozdravivte i prifatefte Dimce vikaj me onaka kako na tebe ti se sviga

ок ок таме,фала сепак и мило ми е што не се љутиш..... Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 12, 2008 9:42 am

Добредојдовте и двете на форумов.Ви посакувам пријатен престој.Само една мала забелешка..пишувајте кирилица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 12, 2008 3:40 pm

велкам.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tame

avatar

Female Број на мислења : 5
Registration date : 2008-11-17

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 17, 2008 8:32 pm

Здраво на сите јас сум Тамара, имам 17 години учам во Моша четврта година сум.поздрав до сите а највише до диме и админот иво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 17, 2008 8:40 pm

Tame напиша:
Здраво на сите јас сум Тамара, имам 17 години учам во Моша четврта година сум.поздрав до сите а највише до диме и админот иво
Ooo нов член .. уште Тамари на форумот .. добредојде
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Viksa
ГостинПишувањеПредмет: Поздрав   Сре Ное 19, 2008 12:52 am

Абе ив4е. Коне4но дојдов и јас на ред да ти се стаам на форумов. Ајт поздрав. Ајт нека е со здравје!!! Колку толку најдов време за форумов. Па сега немора да значи дека ќе капам. Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 19, 2008 12:59 am

Viksa напиша:
Абе ив4е. Коне4но дојдов и јас на ред да ти се стаам на форумов. Ајт поздрав. Ајт нека е со здравје!!! Колку толку најдов време за форумов. Па сега немора да значи дека ќе капам. Very Happy Very Happy Very Happy
за иво ќе мора да не дружиш Very Happy иначе секогаш кога ќе најдеш слободно време ѕирни ваму Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 19, 2008 1:44 am

ѕиркај ѕиркај на форумоф зошто тешко тебе ке биде хахаха се шалам Laughing инаку да ти посакам добредојде на форумот во име на целата администрација ..... Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 19, 2008 2:54 am

Tame напиша:
Здраво на сите јас сум Тамара, имам 17 години учам во Моша четврта година сум.поздрав до сите а највише до диме и админот иво

оооооооо добродојде таме и фала на позздравот..... инаку да знаеш само за позз ќе ти местам кој дечко сакаш само ти да изразиш желба хехе I love you jocolor


а инаку исто така добродојде и на викса,шмекерот од аеродром хехе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: