CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Тейка

avatar

Female Број на мислења : 18
Age : 22
Локација : Sofia, Bulgaria
Registration date : 2008-11-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Ное 28, 2008 2:07 pm

Иво напиша:
Епа Теа добредојде на нашиот форум.ти посакувам пријатен престој тука


Еее мерси за милото посрещане. И аз се надявам, че ще прекарам приятно времето във форума. Поздрави за всички....ХхХх flower
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
dekoo!!

avatar

Број на мислења : 17
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Дек 01, 2008 1:11 am

Јас сум Дејан и само Иво ме вика Деко, полнолетен сум, живеам во Ченто, и од пред една година Иво ме навлече на мазохистички работи.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Дек 01, 2008 11:14 am

Абе луд си ти..ај добредојде на форумот.ти посакувам пријатен престој.поздрав.и не лажи за тоа со мазохистичкото

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Дек 01, 2008 4:33 pm

добредојде и ти посакувам мнооогу убави моменти на форумов! И многу забава пред се!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Дек 01, 2008 10:51 pm

Зашто лажеш ти? а деко зашо лажеш не ти е срам ххехехехе еј добре дојде ти посакувам пријатен престој и убаво да си поминуваш на форумчево
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
viktor_mak

avatar

Male Број на мислења : 180
Age : 27
Локација : Скопје, Македонија
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Дек 02, 2008 9:08 pm

Е ај здраво. Ја сум Виктор, живеам у Аеродром у Скопје. Имам 17 години. Дружељубив типац. Дали сум згоден сами ќе процените Smile За повеќе, постојат п.п.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.tosefans.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Дек 02, 2008 9:18 pm

Добредојде .. ние многу сакаме дружељубиви типци Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Дек 02, 2008 10:17 pm

Добредојде на форумт виктор.Ти посакувам пријатен престој.

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 1:03 pm

и редовност SmileSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 4:35 pm

[G]irL4[E] напиша:
и редовност SmileSmile
хаха да за да не ја полниме црната книга со неоправдани
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 8:56 pm

не запишуваме ние овде, добри сме. Ама пожелно е почесто присуство.

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:13 pm

Добро значи да си знае секој. Штом влезете овде нема враќање назад, мора да сте барем 12 часа од денот овде хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:16 pm

ахаххаха како гока на пример Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:27 pm

Да ... земајте пример од мене
Форумот ми е оклучен цел ден.. само што не сум секогаш на него =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:30 pm

така треба, веднаш се препознава мојата каолиција хехехе

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:31 pm

Абе се знае .. кој работи секогаш ќе си остане опозиција .. а кој спие се знае позиција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:35 pm

Wink така е! Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:36 pm

[G]irL4[E] напиша:
Wink така е! Wink
за жал ... туку ајј шуш буш не чека хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Дек 03, 2008 11:37 pm

ајде се гледаме таму

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Дек 29, 2008 2:25 pm

опаааааа леле од дамна ме снема френдови инаку на сите нови,им честитам добредојде и најубаво дружење на форумот од дедо мраз santa позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Јан 01, 2009 4:51 pm

е те снема те снема..сите не снема Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Јан 01, 2009 4:53 pm

Како така ширите дезинформации .. тука сме ситее =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Јан 01, 2009 5:13 pm

ама сегааа Smile до пред два дена жива душа немаше на форумов, кога и да се вклучев алоун ќе бевSmile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
МончИ

avatar

Број на мислења : 9
Registration date : 2009-01-16

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Јан 16, 2009 2:43 pm

Ај, здарво и од мене.. Јас сум Моника, и сум од Куманово. Иначе модераторката [G]irL4[E] ми е братучедка и од неа слушнав за форумов...SmileА, да и се надевам дружељубиви сте Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Јан 16, 2009 10:27 pm

@партнерката

точно ама ајде ќе живнеме пак ... сега ако сакавте ќе се дружевме .. и така секој ден до 5 бев на мсн и само да ми кажевте и одма ќе дојдев да се дружиме .. ама ете тоа е, сите шетаат а кога ќе помине распустот сите ќе дојдат

Мончиии добредојде и баш ми е мило што имате иста крв со модераторката
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: