CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 1:58 pm

Ај добредојде на сите нови членови и така брзо да се нижат форумџиите на овој прекрасен форум Wink


Последната промена е направена од Go Ka на Пет Окт 24, 2008 2:11 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 2:08 pm

Dobredojde
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 2:11 pm

S0tE напиша:
Dobredojde
по колку пати ние ќе си кажуваме ДОБРЕДОЈДЕ ? lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 2:58 pm

Па тоа добредојде беше за Един lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 3:07 pm

S0tE напиша:
Па тоа добредојде беше за Един lol!
аа јас пак мислев за мене .. значи многу сум себична само за мене мислам Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 3:34 pm

ахахахахахаха lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
milan

avatar

Male Број на мислења : 23
Age : 27
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 3:37 pm

Zdravo na site ja sum milan drugar na ivo od klas. pozdrav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 3:41 pm

Добредојде на нашиот форум Милан.Фала ти господе што конечно се регистрираше.Ти посакувам пријатен престој.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 3:43 pm

Добредојде , забавувај се и имај пријатен престојј
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
dj_Feuerberg

avatar

Број на мислења : 42
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 5:33 pm

dobredojde?! pa za site novi ...ama aj nemora...neka bide toa samo auto msg :Dxaxa aj i od mene...kao 1 den star celn dobre dojde na site novi posle mene...Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivana

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 27
Локација : Skopje - Cento
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 6:24 pm

zdravo na site pred se so sreka forumov i eden golem pozz do administratorot ivo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 6:39 pm

Добредојде на форумот ивана.ти посакувам убав престој тука.инаку јас сум администраторката ели за сите што незнаат.кога иво не е тука јас сум шеф Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 7:31 pm

Ее договорено администраторке
Ај добредојде ивана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 9:28 pm

Јас сум Марко,18 год. Иначе ruke mi se cvicangle Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
eli
VIP
VIP


Број на мислења : 20
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 10:12 pm

Добредојде на форумот Менгеле.Ти посакувам пријатен престој на форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
Гостин



ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 24, 2008 10:57 pm

megel e smeni ja slikata ne dolikuva takva slika na vakov forum......a masala masala se poveke luge bravo bravo hehe pozz do site novi
Вратете се на почетокот Go down
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Окт 25, 2008 2:37 am

хехехе што и фали на сликава ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 2:21 pm

секси е !! пеасе џД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
Гостин



ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 6:49 pm

нисто не и фали само знаеш има малолетни лица на форумов така да не е ок ама за тоа има модератори и правила....
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 7:42 pm

па да и јас сум малолетен али мене аватарот воопшто не ми смета
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
??????
Гостин



ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 7:54 pm

hehe ok bratko ne vikam deka na nekoj ke smeta ama sepak ako na vas ne vi smeta i mene ne mi smeta voopsto pozz
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 7:55 pm

уживај !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Лепотичка



Број на мислења : 1
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 10:03 pm

Ај со среќа нека е форумов Very Happy поздрав до сите нови членови!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 10:08 pm

Поздрав и до тебе Лепотичка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
C!@_11

avatar

Male Број на мислења : 3
Локација : Pentagon
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 10:09 pm

здраво јас се вика димитра
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: