CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Нед Окт 26, 2008 10:10 pm

Здраво здраво
Добредојде и имај убаво престој во нашиот форум кој отсега е и твој Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
MengelE

avatar

Број на мислења : 57
Registration date : 2008-10-24

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 1:15 am

Lover има право. Се извињавам за претходната слика, ја најдов на друг странски форум и ја ставив затоа што немав друга идеја како сега
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 1:27 am

MengelE напиша:
Lover има право. Се извињавам за претходната слика, ја најдов на друг странски форум и ја ставив затоа што немав друга идеја како сега
иако не беше толку лошо да ти стои сликата ама пак малце од малце треба да пазиме како и што ставаме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 1:21 pm

е оваа бате ти е позакон сликичка хехе позз до тебе и позз за сите нови не сте згрешиле
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 2:01 pm

хаха додека го гледав аватарот ми падна на памет една луда идеја....подобро ќе беше топката што ја шутираат да беше глобус! И онака светот ни го водат само петли и кокошки!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 2:09 pm

хехе богами да ни го водат луѓе кои врска немаат како ни е на нас сиромашните и мали земји, колку гладни луѓе има на светот нив само ги интересира мн понебитни работи од животите на луѓето па дури и си поигруваат со нив!!!!!!!!:@
Вратете се на почетокот Go down
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 4:02 pm

ајде добредојдоа и новите членови тоа е за лепотичка и за димитра или мож е димитар малце ми е чудно ама нема везе Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Окт 27, 2008 8:18 pm

Добредојде на сите нови членови !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 12:25 am

Здравоооооооооо јас сум тука нов форумов е одличен уметничкото име ми е ICEMAN, а моето вистинско име мозе ке го откриеме подоцна, се надевам дека ке ми биде забавно тука и тоа е тоа
P.S. Аdminot, MengelE и TajfuN ми се многу добри пријатели поздрав и до вас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 12:26 am

хехе позз и тоа тебе ице хехе па и ти посакуваме мн постовиVery Happy
Вратете се на почетокот Go down
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 12:30 am

поззз .. имај пријатен престој и забавувај се пред се
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 12:53 am

позз ице инаку гарант учиш со нив заедно хаха али ок така треба другарски односно тимски да се работи Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 1:53 pm

Добредојде другарче! Ти посакувам пријатен престој тука
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Neno

avatar

Male Број на мислења : 5
Локација : Скопје
Registration date : 2008-10-28

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 7:33 pm

Ајде поздрав до сите и јас сум нов на форумов... Laughing Laughing
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 7:40 pm

Поздраввв Нено .. имај пријатен престој , забавувај се на најубавиот форум во Македонија !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 8:46 pm

уште еден скопјанец ни се придружува .. поздрав Нено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Окт 28, 2008 9:55 pm

Добредојде на форумот нено.пред да почнеш те молам прочитај ги правилата на форумот.поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Окт 29, 2008 9:13 pm

Биди сигурен дека супер ќе си поминИш...ај па да нека ни е супер дружењето! Smile поздрав4е

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mimiБрој на мислења : 1
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 1:41 am

zdravo jas sum nov clen
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 1:42 am

Ejjjj dobre dojde Mimi na forumov imaj prijaten prestoj
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
??????
ГостинПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 1:43 am

eve i od mene dobre dojde na forumov
Вратете се на почетокот Go down
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 1:44 am

Здраво мими...Ако сакаш да ни кажеш како дозна за нашиот форум, чисто за евиденција?
Инаку пријатен престој, добре ни дојде Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 2:02 pm

Мимии добредојде. Од кај си ако може да знам ? Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 7:32 pm

ЈУПИИИИИ ЕВЕ И ЈА СЕ ЗАЧЛЕНИВ НА НАЈКУЛ ФОРУМ ПА СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ МЕ ДРУЖИТЕ ЗА СИТЕ ШО МЕ ЗНААТ И ЗА ТИЕ ШО НЕ МЕ ЗНААТ АМА ЌЕ МЕ ЗАПОЗНААТ ЈАС СУМ ЕЛЕНА И ТАКА АЈ ПОЗДРАВЧЕ!!! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 7:44 pm

Поздравче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: