CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Претставување

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 7:53 pm

Поздрав Елена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:17 pm

Добродојде,дадичка еленче многу убаво да си поминеш на форумот...
јупи ја натерав дада ми да се регистрира Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:21 pm

сите дадички ти се на форумот Smile а може ли овде да прашам .. што стана со љуки ? Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:37 pm

е незнам,нешто се изгуби,ама мислам дека сега е таен агент,односно потпишам како гостин хаха geek pirat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:38 pm

Dimce* напиша:
е незнам,нешто се изгуби,ама мислам дека сега е таен агент,односно потпишам како гостин хаха geek pirat
па го нема во членовите на форумот.. чудно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:41 pm

е незнам наискрено,зашто го нема,и мене тоа ме зачуди,али ај излгеда се крие,па сега он си знае..освен ако не грешам

инаку гока оваа дадичка елена,таа ми е правата сестричка Smile

да кажам да не дојде до недоразбирање позз
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 8:46 pm

аа не сум знаела .. ама еве сега знам Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пет Окт 31, 2008 9:32 pm

Оо еленче добредојде на форумот.ти посакувам убав престој...фала богу има некој на форумов шо ќе го контролира диме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Elena.....!

avatar

Број на мислења : 11
Registration date : 2008-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 01, 2008 2:27 am

ejjj ivo pa sea i ti ne bidi takov......bratmi golem si e znae so prai Smile Smile Smile
neli?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 01, 2008 12:13 pm

Само те молам пробај пишувај на кирилица
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 01, 2008 12:40 pm

Добредојде Елена...пријатен престој!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
GRKOVSKI

avatar

Male Број на мислења : 6
Age : 28
Локација : CENTO
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 03, 2008 2:13 pm

ПОЗДРАВ ДО СИТЕ НА ФОРУМОВ А НАЈГОЛЕД ДО АДМИНИСТРАТОРОТ ЈАС СУМ КРИСТИЈАН ТАКОЗВАНИ ГРК И ТОА Е СЕ ЗА МЕНЕ АКО САКАТЕ НЕСТО ПОВЕКЕ ОБРАТЕТЕ МИ СЕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ICEMAN

avatar

Male Број на мислења : 11
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-26

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 03, 2008 2:44 pm

здраво Грк позз до тебе него ајде излегувај ке закасниме за во школо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 03, 2008 4:02 pm

Добредојде Грковски Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 03, 2008 4:46 pm

добродојдовте сите нови членови,а позз до до грковски и до иле-шорти Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Пон Ное 03, 2008 5:22 pm

Добредојдовте! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 04, 2008 11:52 am

Добредојдовте и од мене.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Вто Ное 04, 2008 10:42 pm

Добредојде на pinky 13, најновиот член дојден е овде по моја препорака се надевам дека супер ќе си помине на форумов! Smile

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Сре Ное 05, 2008 10:39 am

[G]irL4[E] напиша:
Добредојде на pinky 13, најновиот член дојден е овде по моја препорака се надевам дека супер ќе си помине на форумов! Smile

браво бе магденце,ќе го наполниш форумот изгледа,инаку и јас му посакувам добредојде на него и на сања која е по моја препорака и се надевам дека супер ќе си поминат и двајцата... tongue и дека многу убаво ќе се забавуваат на форумот/... cheers Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Ное 06, 2008 1:39 am

aj zdravo na site
Drugar tebe so sreka neka ti e forumcevo pa ponataka i drug da otvoris
hahahaha Smile.Pozdrav do site
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 28
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Ное 06, 2008 12:49 pm

Добредојде Комита.Ти посакувам убав престој на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 30
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Ное 06, 2008 4:06 pm

и јас исто така,комита ти посакуваам многу забава,пред се највеќе женски да си фатиш од форумот хахха позз Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Ное 06, 2008 7:19 pm

хахха добар благослов

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Чет Ное 06, 2008 10:29 pm

еј благословот е навистина добар Smile само уште и да се оствари и.....
Добро ке биде хи хи хи Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Претставување   Саб Ное 08, 2008 11:23 am

му недостасував на некој минатава недела ?! heuaihaie
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Претставување   

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Генерално :: Претставете се-
Отиди до: