CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Последен гледан филм

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Последен гледан филм   Сре Окт 22, 2008 9:13 pm

Кој е вашиот последен гледан филм ? Јас последно го гледав Хитман
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Окт 22, 2008 9:25 pm

последен гледан филм: 'Средба со Тед Хамилтон' Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Окт 22, 2008 9:30 pm

хаххаа ... сношти го гледав , стварно е убав филмот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Окт 22, 2008 9:45 pm

розали е симпатична,ама тед.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 23
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пет Окт 24, 2008 4:41 pm

Последно го гледав 'Средба со Тед Хамилтон' и многу беше интересен =)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пет Окт 24, 2008 5:06 pm

не ме служи добро меморијата ...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 25
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пет Окт 24, 2008 6:06 pm

Јас Денеска нА школо го гледав Сам Дома прв дел
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Bow Wow

avatar

Број на мислења : 4
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пет Окт 24, 2008 10:56 pm

Последен филм ми беше синока "Balls of fury" филмот е лудница има мнгу смех мислам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Нед Окт 26, 2008 2:58 am

Синоќа гледав еден многу добар филм, ама му го забораиФ името...

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Нед Окт 26, 2008 9:55 pm

ja u petokot sozrevanjeto na..... ne mi teknuva imeto:D:Dama mn bese ubav....Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*

avatar

Male Број на мислења : 431
Age : 29
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пон Окт 27, 2008 4:24 pm

леле колешке ова изгледа од многу што си заљубена па затоа толку многу памтиш хаха инаку јас го гледав вчера на телма "умри мушки"
многу јака комедија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Пон Окт 27, 2008 6:41 pm

иван4е помош..созревањето на хелен
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivan4e

avatar

Female Број на мислења : 111
Age : 29
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Окт 29, 2008 12:43 am

фалааааааааа......така бесе а диме не дека сум заљубена туку не ми текнуваше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Саб Ное 15, 2008 9:41 pm

види го диме..збори за други(поточно за мене)дека некои луѓе одма ги проценуваат останатите,а види го него..ааа диме ке се караме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Samantha

avatar

Female Број на мислења : 48
Age : 23
Локација : Bulgaria,Bourgas
Registration date : 2008-11-23

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Чет Ное 27, 2008 12:59 pm

Последния филм,който гледах бешее "High School Musical 2" .Много хубав филм :]
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Дек 03, 2008 3:00 pm

Животно
не беше ништо посебно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Plavuska

avatar

Број на мислења : 394
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Дек 03, 2008 4:07 pm

Posleden film isto kako i Samanta "High school musical" ali jas kecot filmot e epten epten ubav...ali deckoto mmmmmmm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   Сре Дек 03, 2008 4:50 pm

кој дечко..Зек Ефрон?зошто бе сите женски трчаат по него??е тоа не ми е јасно!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Последен гледан филм   

Вратете се на почетокот Go down
 
Последен гледан филм
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: