CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Актери и Актерки

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Актери и Актерки   Нед Ное 16, 2008 9:56 pm

Овде ќе зборуваме за познатите Холивудски актери и актерки
Ајде прв ќе го земам Бред Пит .. што ќе кажете да видам ? Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Пон Ное 17, 2008 8:09 pm

аа бред пит е згоден,ама анџелина џоли не го заслужува.нели?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Пон Ное 17, 2008 8:11 pm

Ane напиша:
аа бред пит е згоден,ама анџелина џоли не го заслужува.нели?
Како да не ... не го заслужувала ... супер се заедно
а по што мислиш дека не го заслужува ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dimce*Male Број на мислења : 431
Age : 28
Локација : Skopje(Topansko city)
Registration date : 2008-10-20

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Пон Ное 17, 2008 8:16 pm

мене за актерка ми се допаќа џенифер анистон многу ми е мила и сипматилна девојката Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dime-top.hi5.com
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Вто Ное 18, 2008 4:48 pm

затоа што он е убавец,а оваа цела вештачка(за жал сега сите се такви)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Вто Ное 18, 2008 4:50 pm

Ane напиша:
затоа што он е убавец,а оваа цела вештачка(за жал сега сите се такви)
море супер се ... анџелина е убава не е баш цела вештачка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Вто Ное 18, 2008 4:54 pm

даа бе устата да не и е природна...ај мани ја да не испадне после караница
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Вто Ное 18, 2008 5:08 pm

Ane напиша:
даа бе устата да не и е природна...ај мани ја да не испадне после караница
не само си дискутираме немој да се нервираш ... тоа за операциите во денешнината е секојдневие
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Чет Ное 20, 2008 12:51 am

Баш е убава Анџелина, најубавата актерка заедно со Џенифер Лопез моментално. И хилари Даф не е лоша. И порадо би рекла Бред не ја заслужува Анџелина отколку обратно! Се извинувам поради косењето на мислењата!

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Чет Ное 20, 2008 1:47 am

[G]irL4[E] напиша:
Баш е убава Анџелина, најубавата актерка заедно со Џенифер Лопез моментално. И хилари Даф не е лоша. И порадо би рекла Бред не ја заслужува Анџелина отколку обратно! Се извинувам поради косењето на мислењата!
ајдее уште некој против анџелина и бред Shocked
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 1887
Age : 23
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Саб Ное 22, 2008 4:50 pm

Неее напротив немам ништо против нив. Само мислам дека анџелка е поубава од бред Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор


Female Број на мислења : 2188
Age : 22
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Саб Ное 22, 2008 6:29 pm

[G]irL4[E] напиша:
Неее напротив немам ништо против нив. Само мислам дека анџелка е поубава од бред Wink
изгледа само мене ми се допаѓаат како пар во целост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AneFemale Број на мислења : 624
Age : 20
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   Пон Ное 24, 2008 7:18 pm

мене воопшто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Актери и Актерки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Актери и Актерки
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: