CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Капмања - Засади ја својата иднина

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2
АвторПорака
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 21
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 24, 2008 4:51 pm

ајде тамара тодевска и адријан гаџа засадија дури едно дрво.гледавте на ексклузив?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 24, 2008 6:35 pm

Lover20 напиша:
па сигрно има некој кој надокнадил како вас и на некој на кој му се станувало сабаље да засади барем едно дрвце не дека времето не чинело туку дека не ни е таков металитетот јас имам и колоквиум и пак отидов и засадив бе бече ни пречка ни време ни колоквиум само треба да се има желба да се излезе од пред комјутер и мсн.......кога не некој му треба помос или треба да се биде солидарен сите имаат работа ама кога тебе ти треба помош тогаш сите плачат дека никој не ги гледа....

Имаш право другар нема што тука, туку не сме имале волја да го напраиме тоа иначе немало да гледаме и да наоѓаме причини за да појдеме и да засадиме барем по некое дрво ама тоа е ..... изгледа другите засадиле и за нас што да се прави луѓе сме грешиме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Иво
Админ
Админ
avatar

Male Број на мислења : 711
Age : 27
Локација : Skopje
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   Пон Ное 24, 2008 9:25 pm

Живи глупости се тоа бе..денес садиш утре нигде ги нема,никој не се грижи за нив..

_________________
ако имате срце,ако сте хумани и ако го сакате Тоше и неговото дело потпишете се на следнава страна..

http://www.petitionspot.com/petitions/tosep
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://coolzone-mk.aforumfree.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Капмања - Засади ја својата иднина   

Вратете се на почетокот Go down
 
Капмања - Засади ја својата иднина
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 2Отиди на страна : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Живот :: Општи муабети-
Отиди до: