CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Прашај ме да те прашам

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4
АвторПорака
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 13, 2008 2:23 am

Што се мандарини ( не овошјето )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 19, 2008 11:48 pm

мандарини се ....... овошје што се незнам друго освен ако на марс имаат друго име Razz

а ти имаш дечко?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 12:28 am

Немам немам Razz

Тии имаш ли партнерка за нова година ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 1:14 am

немам неееееееммаммммм SadSadSad за жал (ке плачем еј )

ке ми најдеш некоја партнерка ??????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 2:59 am

Може ќе најдеме некоја за комити Razz

Колкаво друштво ќе сте за н.г?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 5:05 pm

хихих ок може и некоја од форумов да биде Razz иначе незнам колкава друштво бидејки незнам со кого ке славам Sad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 6:10 pm

Аа од форумот незнам ... изгледа сите сме обезбедени на тоа поле Razz
Ајјј јас пак ќе прашам нешто
Ако ти дадат бесплатно да отидеш некаде на дочек на нова година... со се и сешто, ама сам ќе одиш ли ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Саб Дек 20, 2008 10:10 pm

Не нема шанси проблем не ми се парите не дека сум богат али никогаш не сум правел проблем на тоа поле ама сам нема шанси како утка многу подобро е со друштво секако не летово јас направив еден проблем бев со друштво и лошо поминав така да несакам и за нова година да ја утнам работата и сакам да славам со оние на пример со кои знам дека би си поминал топ

а тоа дека сите сте обезбедени од каде да знам чекај нека се доискажат сите Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пон Дек 22, 2008 5:44 pm

Ајј давај прашање не филозофирај многу многу Wink
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пон Дек 22, 2008 11:03 pm

цццц сТрамота како така ме прекинуваш у сред муабет а јас ги истрошив копчињата на тастатурата за да ти напишам и ти така ми вракаш цццц лелеле ок Smile хехехех

иначе прашање: дали знаеш колку ме нервираш ???Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Сре Дек 24, 2008 7:55 pm

Не и никогаш нема да дознаам Razz
Што значи Soyle Soyleim?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 26, 2008 12:45 am

Ќе ти кажам кога ќе ми кажеш што е Вoyle Бoyleim

Каков е снегот?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 26, 2008 12:46 am

Лесен за газење интересен за играње =)

Колку е 2+4-12+6+52-1522?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 26, 2008 12:48 am

2+4-12+6+52-1522= ???

(бтв денес добив две петки на писмена и контролна математика..ти на мене задачи ќе ми даваш..ај ти се молам!)

Како се викаш?

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 26, 2008 11:42 am

се знае Мартин

aа имаш поим од математика воопшто???Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Дек 26, 2008 2:50 pm

Имам како немам

Кој е главен град на Иран?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Вто Дек 30, 2008 8:22 pm

Teхеран

Сони ериксон или Нокиа????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Вто Дек 30, 2008 10:23 pm

А да не си смешал темата ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Фед 06, 2009 12:34 am

можно е незнам ако сум згрешил поправи продолжи како одпочеток Razz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Фед 06, 2009 12:49 am

Кој е Аднан Бабајич ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
@komita@
Модератор
Модератор
avatar

Број на мислења : 690
Age : 28
Registration date : 2008-10-27

ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   Пет Фед 06, 2009 10:25 pm

Босанец ххехе Razz

Кој победи на О.триумф
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Прашај ме да те прашам   

Вратете се на почетокот Go down
 
Прашај ме да те прашам
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 4Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Хумор :: Сеир-
Отиди до: