CoolZone

кул форум за кул луѓе
 
HomeHome  CoolzOne PortalCoolzOne Portal  GalleryGallery  Прашања/ОдговориПрашања/Одговори  БарајБарај  ЧленовиЧленови  Членски групиЧленски групи  Регистрирајте сеРегистрирајте се  ВлезВлез  
Промена на поддршката
Сегашна поддршка:
Latest topics
» Imitrex Cluster Headaches
Чет Aвг 04, 2011 3:47 pm by Гостин

» Buy generic cialis online now
Чет Aвг 04, 2011 2:44 pm by Гостин

» Oncologists Not Providing Enough Information About Palliative Care
Чет Aвг 04, 2011 11:12 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico in italia disfunzione erettile
Чет Aвг 04, 2011 9:52 am by Гостин

» Comprare Viagra. viagra generico differenze
Чет Aвг 04, 2011 7:11 am by Гостин

» Dating mount sterling. Dating line new york 20.
Чет Aвг 04, 2011 2:54 am by Гостин

» Homoepathic Medicines And Treatment
Чет Aвг 04, 2011 2:00 am by Гостин

» casino poker video
Сре Aвг 03, 2011 3:56 pm by Гостин

» мобимет знакомства
Сре Aвг 03, 2011 12:43 pm by Гостин

» Wellnigh as cut-price as files
Сре Aвг 03, 2011 12:18 pm by Гостин

Top posters
Go Ka (2188)
 
[G]irL4[E] (1887)
 
Иво (711)
 
@komita@ (690)
 
Ane (624)
 
S0tE (547)
 
Dimce* (431)
 
Plavuska (394)
 
viktor_mak (180)
 
ivan4e (111)
 

Share | 
 

 Која е вашата омилена ТВ програма ?

Go down 
АвторПорака
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Сре Окт 22, 2008 9:15 pm

Мене од македонските ми е А1 , а од странските : МТВ , ХБО , Пинк Екшн
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Сре Окт 22, 2008 9:24 pm

највеке А1 и пинк затоа што даваат добри серии Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
S0tE

avatar

Male Број на мислења : 547
Age : 26
Локација : Prilep
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Сре Окт 22, 2008 9:29 pm

ти си вака по сапуниците а ? хехех
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://sotezs7.hi5.com
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Сре Окт 22, 2008 9:47 pm

па да скоро сите ги гледам мислам дека очите ми паднаа од гледање ..хаха
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Go Ka
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 2188
Age : 24
Локација : Струмица
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Чет Окт 23, 2008 1:05 am

А1 се најдобри моментално од македонските
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
beam

avatar

Број на мислења : 31
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Чет Окт 23, 2008 10:08 pm

BTR MN JAKI PESNI I POZDRAVI NAVECER PUSTAAT
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
[G]irL4[E]
Модератор
Модератор
avatar

Female Број на мислења : 1887
Age : 25
Локација : pred PC ;)
Registration date : 2008-10-25

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Нед Окт 26, 2008 3:01 am

пааа А1, може и канал 5, а сител се многу корумпирани Smile
Инаку к15 мјузик и к15 теве се ОК, многу добра мак музика пуштаат Wink

_________________
У Куманово е боље да ти извадив око него муабет!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ane

avatar

Female Број на мислења : 624
Age : 22
Локација : Скопје,Т0панск0
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   Саб Ное 15, 2008 10:34 pm

омилена програма ми е онаа што има највеке серии..аа и К15 даваат музика-цел ден ми е пуштен телевизорот(кога нема серии)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Која е вашата омилена ТВ програма ?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Која е вашата омилена ТВ програма ?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
CoolZone :: Забава и култура :: Филм и ТВ-
Отиди до: